פורומים - פורום ייעוץ שיווק ומכירות

כל מה שרצית לדעת בנושא שיווק ומכירות. יועצי עוצמה עסקית ישמחו לענות על שאלותיכם.

 • שלום לכולם.
  אני רוצה לשתף אתכם בדבר מאוד חשוב שלמדתי בזמן האחרון.
  אני בעלים של משרד רואי חשבון קטן בראשון לציון. עד עכשיו האמנתי בפרסום מפה לאוזן ושימוש בעיתון המקומי. לא חשבתי אפילו לבדוק את האופציות שקיימות באינטרנט. לאחר המלצה של קרוב משפחה החלטתי לנסות את חברת קידום אתרים אורגני - hackerman.co.il
  החברה לימדה אותי הרבה על כוחה של רשת האינטרנט ועזרו לי להתקדם בצורה הרבה יותר יעילה ומשתלמת.
  כתובת: דרך בית לחם 91, אזור תעשייה תלפיות, ירושלים
  טלפון: 058-5676000
  אתר: http://hackerman.co.il/

 • להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים
  כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

  כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
  לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
  פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
  "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
  היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
  בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
  אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
  השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
  האם זה נכון?
  וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
  וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
  וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
  לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
  זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
  אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
  צעד ראשון:
  קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
  עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
  מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
  1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 6803.
  2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
  3. . לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
  4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
  5. יסמין יוסף, רחוב אלי כהן 5/6 נתניה, מיקוד 4239905
  . 6 רוית, ת.ד 637 כפר ויתקין מיקוד 4020000
  אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
  צעד שני:
  הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
  צעד שלישי:
  השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
  צעד רביעי:
  שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
  כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
  אך... בבקשה זכרו!
  התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
  עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
  מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
  343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
  אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
  זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
  אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
  הערות:
  אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
  אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
  אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
  והכי חשוב!!!
  אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
  ושוב !
  הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
  בהצלחה

 • שיווק ןמכירות -חיים נבו 23/10/2015 03:29:30

  שלום לא ממש קשור לפה כי אני גר באנגליה ואני נייבא מוצר מהארץ מוצר די יחודי בליין המוצרים שיש בתחום הזה משהוא שגורם לאנשים לעשות WOW
  הבעיה שלי הוא שהמוצר צריך אנשי מכירות שיעשו דוגמא של המוצר על רטוב
  א קיצר שילמתי כסף לסוכנות של אנשי מכירות מה שיש לי כרגע זה 4 אנשי מכירות שרק אחד עובד לפי המודל שלי ומזיז סחורה
  אז תגידו תפטר
  אז זהו יש קושי רב למצוא אנשי מכירות בתחום הספציפי הזה ודברים לא ממש זזים
  האם יש עוד משהוא שאתם יכולים להציע??
  תודה

  • Re: שיווק ןמכירות -נאור גל ים 11/09/2016 16:48:48

   כן, אתה מוזמן ליצור קשר עם בעלי האתר, הם עוסקים בקידום אתרים בגוגל, בארץ ובחו"ל.
   קוראים להם גל ים סטודיו ואני יכול רק להגיד לך שהשירות שלהם מצוין, דבר עם נאור.

   www.galyam-studio.co.il

   בהצלחה

 • שיווק-נטלי 20/09/2015 00:44:21

  שלום,
  אני לא בטוחה שיודעת כיצד לנסח את שאלתי, אז סליחה מראש אם זה יהיה קצת ארוך.

  מזה 5 שנים התחלתי לעסוק בצילום בצורה מקצועית (במקור אני מעצבת גרפית מקצועית מזה 11 שנה, וצלמת אוטודידקטית מזה 7-8 שנים). ההחלטה להפוך תחביב למקצוע ולרווח נבעה מבקשה של חברה כי לדעתה הביצועים שלי שונים מה"עדר", מיוחדים ואיכותיים מאוד. השתכנעתי והתחלתי את דרכי כצלמת.

  כשאני עושה את העבודה שלי, אני מתמסרת כולי למה שאני עושה ותמיד נותנת יותר מהמובטח.
  בהתחלה צילמתי חברות וקרובי משפחה, קרובים ורחוקים יותר, בחינם כדי ליצור תיק עבודות. ההסכם שלי תמיד היה עם מי שקיבל עבודה בחינם שה"תשלום" זה יהיה הפרסום של העסק שלי על ידם.
  אך עם הזמן מתגלה תמונה שאנשים רק אוהבים לקבל בחינם ולא מוכנים באמת להתאמץ אפילו עבור "תשלום" כה מינימאלי כפי שביקשתי (לספר עלי לחברים).

  היום, לאחר 5 שנים, אני מוצאת את עצמי ללא לקוחות (שמוכנים לשלם). אנשים שמצטלמים אצלי (חברים, וחברים של חברים וכד') מאוד מאוד משבחים את העבודות שלי באוזניי. אך זה לא מתקדם מעבר לזה. והיום לאחר 5 שנים נמאס לי לעשות עבודות בחינם תמורת מחמאות או בכמעט חינם ונמאס לי לסמוך על חברים/משפחה שהבטיחו לפרסם ולא עמדו במילה.

  מעבר לצילום, יש לי עוד לפחות 2 כשרונות חזקים אותם הייתי לפתח לעסק. אך גם איתם אני נתקלת באותה בעייה.
  והנה הבעייה: אני לא יודעת לשווק את עצמי. אני לא יודעת לפרסם את עצמי. אני לא מתכוונת ברמה הטכנית כי כמעצבת גרפית מקצועית אין לי בעייה לעצב לעצמי לוגו, פלייר, כרטיס ביקור וכו'. אני מתכוונת לשיווק שבע"פ. קשה לי לשבח את עצמי. מרגישה נורא טפשה לספר לכולם "כמה אני מדהימה, מקצועית, טובה, נחמדה וכו'". יש לכם טיפים איך אני עושה את זה?? איך לפרסם (לשבח?) את עצמי מבלי להיראות יהירה ומתנשאת? או לחילופין "מסכנה" שכל מה שנותר לה זה להחמיא לעצמה לבד....

  תודה מראש על התשובה!

  • Re: שיווק-עדי 02/05/2016 10:13:59

   הי נטלי. זה עניין אחד להיות טוב במה שאתה עושה, ועניין אחר להקים עסק טוב במה שאתה טוב. ההבדל הוא שבמקרה הראשון - אתה עוסק בביצוע של פעולה אחת. במקרה השני, אתה נדרש לבצע שלל של פעולות שונות ונרחבות מעבר לייצור או העשייה עצמה שבה אתה טוב. אין מנוס אלא להיות טוב בכל הדברים הללו.

   השגת הלקוחות החדשים, השכנוע שלהם לשלם עבור מוצר, הגביה -- כל אלו הינם מיומנויות טכניות לא שונות מהמיומנות הנדרשת לערוך לוגו.

   עליך להשיג את הידע והכלים, וליישם אותם בעסק שלך, עד שאת יכולה למצוא לקוחות משלמים - ורק אז יהיה לך עסק.

   הרבה דברים יעלו בדרך, והרבה טעויות יעשו.

   כדי לצמצם את הטעויות ולהשיג את הידע, תוכלי להעזר בתכני האתר הזה, באתר הפייסבוק שלנו על תכניו - https://www.facebook.com/powerbusiness/?ref=bookmarks ותוכלי גם להרים טלפון ולהתייעץ עם יועצנו כיצד לייצר את קיצורי הדרך שלך בדרך לעסק משגשג ובר קיימא!

   בהצלחה.

   • Re: שיווק-Larry Fox 10/07/2016 13:31:36

    ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

 • איתור מנהל/ת שיווק-ליאת כץ 24/02/2015 10:05:31

  שלום לכולם,
  מחפשת מנהל/ת שיווק למוסד אקדמי גדול בצפון. האם הינכם יכולים להמליץ לי אל הד-האנטרים המתמחים בגיוס מנהלי שיווק .

  תודה,
  ליאת

  • Re: איתור מנהל/ת שיווק-עדי 10/03/2015 09:31:58

   שלום ליאת וברוכה הבאה לפורומים שלנו. לצערי הרב, טרם נתקלתי בחברת השמה או הד-האנטר שבאמת יודעים לעשות את העבודה כמו שצריך. מעבר לעלויות, אחוז אי ההתאמה, הנשירה חצי שנה אחרי השמה פשוט מזוויעה. כיום, ההמלצה שלנו ללקוחותינו היא לבצע את תהליך הגיוס והמיון עצמאית. מעבר לחיסכון הכלכלי, ניתן להעזר בסוללת אבחונים נקודתית שאנו מעמידים לרשות לקוחותינו על מנת לנפות את הלא מתאימים והבעייתיים מראש, ולאחר מכן, במהלך שלושת החודשים הראשונים, להעמיד מסלול כניסה נכון לתפקיד אשר מהווה בעצמו סוג של מסננת חכמה. אלו שנשארים, הם בדרך כלל מתאימים למדי ומצליחים להביא את התוצאות המדידות בתפקיד. תוכלי להקשיב לטיפים שונים שהעלנו בעניין, הן באתר והן בערוץ ביו טיוב עוצמה עסקית יועצים. מאחל לך בהצלחה לאתר את האדם הנכון למשימה. עדי.

  • Re: איתור מנהל/ת שיווק-אלעד 08/07/2015 11:42:57

   שלום ליאת,

   במידה ועוד לא מצאתם את האדם הנכון לתפקיד כדאי שתצרי איתי קשר (איני "הד-האנטר") אך בהחלט קיימת כאן הזדמנות מעניינת עבורך.

   בהצלחה!

   elad@emms.co.il

  • Re: איתור מנהל/ת שיווק-ארי 02/09/2017 13:40:38
  • Re: איתור מנהל/ת שיווק-ארי 02/09/2017 13:40:39
 • מזה תקופה ארוכה אני מחפש דרך לגיס משווקים/מפיצים למוצרים של החברה שלי.
  מה הבעיה? מכיוון שאני עסק קטן ורוצה להתפתח בצורה מוסכלת אני מחפש אנשים
  שיהיו מוכנים כהתחלה לעבוד על בסיס עמלות "בשלב הראשוני בלבד", כמובן שלאחר
  מכן אפשר יהיה לעבור לתשלום על בסיס משכורות + עמלות, עד אז אין לי בררה.

  אני מחפש דרכים קשרות על מנת לגיס אנשי שיווק/ מפיצים נ"ב מבחינתי גם חדשים
  בתחום יתקבלו בברכה, כמובן מדובר ב [שיווק רשתי בלבד].

  יום טוב ושקט.

  • רוני,

   הקושי שלך מעיד על כך שחסרים לך כלים. לא אמורה להיות בעיה, וכל עסק אשר היה פעם קטן והיום גדול עבר בדרך שלך.

   אך רק אם העסק שלך אמיתי, ואם עומד בראשו מישהו שבאמת מחוייב להצלחתו, פרחתו, שגשוגו.

   הנסיון ארוך השנים שלי מלמד כי ברובם המכריע של המקרים, MLM, שיווק רשתי, פירמידות וכו' הם סוג של הונאה ואין בינם לבין עסק אמיתי כלום. נכון, ישנן רשתות אמיתיות, וישנם עסקים רציניים ומכובדים שעובדים במתכונת זו, אך הם מעטים מאוד מאוד.

   לפיכך, עליך לבחון את הפעילות שלך בעין אובייקטיבית ולשאול את עצמך אם אתה עוסק בסוג של הונאה במתכונת של MLM. אם כן, ברכות, הסטטיסטיקה עובדת נגדך.

   במקרה זה הנה לינק לסרטון שיכול לעזור לך מאוד - אני מציע לך להקשיב לו: אומנם הוא מאפריל, אבל במקרה הזה, הוא עדיין מתאים:

   https://www.youtube.com/watch?v=uFYBtv87rQk&list=UU4fe-bZ9WpB864TSXqQiDvg

   במקרה ואתה באמת מנהל עסק אמיתי, אתה מוזמן ללמוד ולהתעמק במבחר החומרים שיש באתר לרשותך, כולל התוכנית החינמית לעסק החדש ולשדרוג השיווק שלך.

   ואז, השמיים הם לא הגבול, הם רק ההתחלה.

   בהצלחה!

 • מצב מיתון-יוסף קוואעין 22/06/2014 00:14:49

  היי. מה קורה אדי?
  מה עושים במצב מיתון ???
  אין מכירות.אין גביה.הכל עומד איך שאומרים.......
  סוחרים אחרים מורידים מחירים שקשה להאמין ...
  אני הסגנון עבודה שלי הוא לא להוריד מחירים . אני נותן בונוס כדי לשמור על הערך של החברה שלי וגם על המוצר עצמו למרות שגם אחרים מוכרים את אותם מוצרים.....................


  • מה עושים במצב מיתון?-עדי 22/06/2014 11:49:57

   שלום יוסף. ראשית, מצב מיתון הוא מצב מרהיב, מעולה ומצויין. מדוע? משום שהעסקים החלשים יותר נכחדים ממנו, והעסקים הטובים יותר משגשגים בו! שלחתי לאחרונה מספר סרטוני וידאו בנושא, עם טיפים והנחיות כיצד להתארגן לסיטואציה הנוכחית, בימים אלו. אם לא קיבלת, סימן שאתה לא רשום למועדון עסקים בעוצמה. וודא שאתה רשום ונמצא על רשימת הדיוור שלי, ותקשיב לטיפים שלי, ויותר חשוב, בצע אותם!

   מיתון או האטה הוא דבר מעולה, אם אתה מנהל טוב. אם אתה מוצא שאתה נפגע ממנו, סימן שהוא חושף את הסדקים הקטנים בשזמן סטרס הופכים לבקיעים שממוטטים עסקים.

   אתה מוזמן להשתמש בכלים של עוצמה כדי להיות אחד מהנמרים שצומחים בעת מיתון. תמיד יש כאלו!

   בהצלחה יוסף!

 • מה לעשות כנגד? -מריאנה ירוזלסקי 28/01/2014 11:09:04

  שלום פתחתי עם בעלי לפני כחודשיים פיצריה בבית ( במושב קטן) התחלנו לאט גם כדי להתרגל לעבודה עוד לא ממש מכירים אותנו במושבים ליד. אתמול נפתחה פיצריה במושב לידנו עם מחירים מאוד נמוכים אנחנו לא יקרים אבל יש הבדל בינינו של עשרה שקים וחמש עשרה שקלים אני מאוד לחוצה לא יודעת עם להוריד מחיר להשאיר אותו כך או מה אני ישמח לתשובה הכוונה או משהו תודה רבה

  • Re: מה לעשות כנגד? -עדי 26/02/2014 14:28:34

   שאלה מעניינת מאוד, ובטח לא נוכל לתת ייעוץ ברמה פרטנית, אבל הנה כיווני הפעולה המרכזיים שאת רוצה לאמץ:

   א. לתת מוצר כ"כ טוב, עד כי כל תחרות בסביבה לא תהיה בכלל רלוונטית.
   ב. לעבוד כ"כ יעיל, עד כי מרווחי הרווח שלך יהיו הכי טובים בסביבה.
   ג. במקרה שלך, חסם כניסה אפסי לשוק, לא משתלם להוריד מכירים ולשרוף את המתחרה, כי מחרתיים יגיע מתחרה נוסף וכי תתקשי לעלות מחירים אחר כך.
   ד. להביא עוד הרבה עבודה על ידי שיווק נכון, וזה פועל יוצא של היקף השוק שבחרתם,
   ו- ה. להיצמד לתוכנית העסקית שלה, בה בוודאי ביצעתם תרחישים שונים ושאלתם את עצמיכם מה תעשו אם מישהו יפתח מתחרה ממש מול האף, בפרט אם וכאשר תצליחו יותר מדי. ברוב הפעמים פשוט כדאי להמשיך לפי התוכנית, שקבעתם כשהיה זמן לתכנן ולנתח.

   בהצלחה.

 • שלום
  שאלתי נוגעת לחברה המספקת שרותים למגוון רחב של לקוחות עסקיים.

  מה עדיף :

  א. מנהלי תיקי לקוח שיהיו אחראים על שרות לקוחות לקיימים ומכירה לחדשים כשלקוח מטופל כל הזמן על ידי אותו אדם

  ב. מנהל מכירות ומנהל שרות לקוחות נפרדים כשהאחד אחראי על שלב המכירה ולאחר מכן מעביר בצורה מסודרת את הלקוח לאיש השרות.

  יצויין כ מדובר בחברה של כמה עשרות עובדים שאינה משופעת בכוח אדם ועל כן נשאלת השאלה מה עדיף ?

  • כמו תמיד, זה תלוי.

   השאלות הבאות רלוונטיות על מנת לקבוע:
   -עד כמה מורכבת המכירה והטיפול בלקוח.
   - עד כמה ניתן לשחרר את המוכר מהאינטראקציה.
   - עד כמה יש תזרים מזומנים מעסקאות חוזרות עם הלקוח (אפשרויות Upsale).
   -עד כמה רוצים למדר את הצוות משליטה על תזרים מזומנים מלא (ונדידה עם הלקוחות וההכנסות שלהם למתחרים).

   כעיקרון כללי, אני מעדיף ברוב המקרים לייצר משווקים / סוכנים שאחראים על המכירות, ועל איתור לקוחות חדשים. לאחר מכן, מוטב שהטיפול הטכני והאספקה יתבצעו על ידי גורמים אחרים.

   הסיבה היא שכאשר אתה "מערבב" שיווק ותפעול, אתה מקבל שיווק מועט ותפעול רב.

   זה קורה משום שקשה יותר להשיג לקוח חדש ולפתח אותו ללקוח בעל משקל מאשר להיפגש עם אנשים שאתה כבר מכיר ולנסות לקבל מהם עבודה.

   ויחד עם זאת, הפעולה הקשה יותר היא שמייצרת צמיחה עסקית לחברה, כובשת נתחי שוק, מעלה את הרווחיות, מקטינה את התלות בלקוחות קיימים, עוצרת שחיקה במחירים ופותרת עוד הרבה בעיות.

   בשל כך, אנו מכוונים את תשומת הלב של אנשי השיווק וההפצה לשיווק והפצה, ודואגים שאנשי התפעול, בעלי אינדוקטרינציה שונה, עושים עבודה טכנית משובחת.

   ברוב המקרים, המבנה הזה נכון יותר.

   יש, כמובן חריגים.

   בהצלחה.

   עדי זוגלובק
   עוצמה עסקית

 • צהריים טובים

  שמי שרית אני מנהלת עסק קטן להתקנת מצלמות בבתי עסק

  חסכתי כסף לעסק ויש לי גב כלכלי והחלטתי לקחת שירותי טלמרקטינג
  פניתי לחברת טלמרקטינג ורציתי לדעת אם השימוש בחברת טלמרקטינג כדי להשיג לקוחות חדשים משתלם תודה:)

  • שלום שרית, וברוכה הבאה לפורומים שלנו.

   הפתרון שנותנות חברות טלמרקטינג הינו פיתרון שיווקי להשגת לקוחות חדשים בדרך כלל. היתרון בשימוש בהם כדי להשיג לקוחות חדשים הינו שאת למעשה משלמת עבור מוצר, במקום לשאת בכלל העלות של השגת הלקוח החדש בעבודה פנים ארגונית: עוד מישהו לנהל, עוד הדרכות ופיקוח, עוד עלויות.

   בסוף היום, אם אפיק שיווקי עיקרי שלך יהיה טלמרקטינג, מומלץ שתבצעי את הפעילות בתוך העסק: ברוב המקרים איכות העבודה השיווקי בחברות הללו נמוכה ממה שאת תעשי פנים ארגונית.

   ברם, טוב להתחיל עימם על מנת לייצר סוג של מחזור בסיסי, לפני שמשתלטים על יצירת הלידים והעסקאות, כאשר אתה ממש מתחיל מאפס.

   מומלץ להבין כמה יעלה מרכיב השיווק והמכירות מכל עסקה ולוודא שבאחוזים זה מסתדר לך עם התוכנית העסקית שלך.

   מומלץ לך לעשות שימוש בתוכנית הייעוץ החינמית שלנו שתוכלי להוריד מהאתר על מנת לעבור את עקומת הצמיחה מהר וזול.

   בהצלחה!

   עדי זוגלובק
   עוצמה עסקית.

 • פתיחת עסק קטן-Francesca Morris 23/07/2013 19:16:27

  אני מתלבטת כיצד לפתוח את העסק שלי. קראתי מאמר על פתיחת עסק. מה דעתכם עליו?
  פתיחת עסק

  • Re: פתיחת עסק קטן-עדי 25/07/2013 11:17:33

   שלום פרנצסקה וברוכה הבאה לפורומים שלנו.

   באתר כמות אדירה של תכנים רלוונטיים לך, החל מפתיחת העסק החדש ועד להפיכתו וניהולו לגדול ורווחי.

   חיפוש בתיבת החיפושים למעלה מימין במילים הרלוונטיות שלך יוכל לעזור לך מאוד!

   הנה: http://www.powerbusiness.co.il/Search?searchTerm=%D7%A4%D7%AA%D7%99%D7%97%D7%AA+%D7%A2%D7%A1%D7%A7+%D7%97%D7%93%D7%A9

   בהצלחה,

   עדי זוגלובק

 • שיווק מוצר חדש לחיות-זהבית 08/07/2013 19:29:15

  שלום,
  אני משווקת מוצר חדש לכלבים וחתולים
  אני רוצה להגיע למכירה בחנויות ואצל וטרינרים
  איך אני יכולה לעשות זאת? האם לשלוח להם במייל מידע?
  להגיע באופן ישיר לחנות ולדבר עם בעל החנות? או טלפונית?
  אני אשמח לקבל רעיונות.

  • כיצד לשווק מוצר חדש?-עדי 14/07/2013 10:31:26

   שלום זהבית וברוכה הבאה לפורומים שלנו.

   לא ברור מאיזה תפקיד את משווקת אותו, מה התוכנית העסקית שלך בנושא באשר לתקציבים ויעדים. לא ברור מה המוצר, מה היתרונות שלו ביחס למוצרים קיימים ומה האסטרטגיה השיווקית שלך בנושא - נשמע שעדיין לא הגעת לכך משאלתך.

   תוכלי להוריד מהאתר שלנו את תוכנית הייעוץ החינמית הנוגעת לשיווק שתוכל לעזור לך המון (ובחינם).

   אם את 'הולכת על עיוור' - בלי תקציב, ובלי הבנה של המוצר, אני מציע שתתחילי במסעות רגליים אצל חנויות המוכרות את המוצרים (לזכור שיש כאלו שמוכרות באינטרנט), והציעי את המוצר. אני מבטיח לך למידה רבה על המוצר ועל יכולות המכירה שלך. משם, עם תובנות והבנות, תוכלי להמשיך את המסע שלך.

   בנוסף, תוכלי להצטרף לסדנת שיווק ומכירות בעוצמה עסקית כדי לייעל את היכולת שלך בנושא.

   לחילופין, תוכלי ליצור קשר לבצע רעיון היכרות חינמי, שבו נוכל לראות באופן פרטני ואישי איזה סוג עיצה וכלים את חסרה בדרך שלך ליצירת נהר של תזרים מזומנים חופשי מהעסק שלך!

   בהצלחה!

   עדי זוגלובק, עוצמה עסקית

 • מכירות ושיווק-חני תישבי 23/06/2013 12:51:27

  ברצוני לדעת איך להצליח במכירות ושיווק בצורה מעולה?

  • Re: מכירות ושיווק-עדי 26/06/2013 13:52:02

   שלום חני. שאלת שאלת מיליון הדולר, והצלחת לשאול אותה בצורה כל כך תמציתית! כל הכבוד.

   הנה התשובה, באותה רמת תמציתיות: א. רכוש את הכלים האפקטיביים ביותר בתחום, ב. יישם אותם במומחיות עצומה, ג. השג לקוחות וסגור אותם במהירות ובקלות!

   פשוט וקל.

   כדי לעשות את א', תוכל לנבור באתר שלנו, יש המון תכנים מעולים שיעזרו לך ובכלל זה אף תוכניות ייעוץ חינמיות שיכוונו אותך בדיוק לפעולות הנכונות!, תוכל להשתתף בסמינרים בנושא, תוכל לפנות לייעוץ ספציפי כדי לפתור בעיות ספציפיות בדרך.

   אני מאחל לך בהצלחה!

   עדי זוגלובק

  • Re: מכירות ושיווק-יוסף קוואעין 22/06/2014 00:28:16

   שלב 1 לצאת לשטח
   להתערבב עם סוחרים שעוסקים בתחום שאת בוחרת
   כדי לתפוס ידע התחלתי איך לשווק את עצמך
   ואז באופן אוטומטי את מתקדמת לשאר
   ובטח לפני שאת נכנסת לענף שבחרת תבדקי אם בכלל שווה או לא תמדדי את השוק עצמו ............


   שיווק בלי נסיון שטח לא שווה

 • eCommerce Israel-Dor Ron 12/05/2013 12:51:15

  היי,
  אנחנו מארחים מפגשים לקידום קהילת ה-eCommerce בישראל.
  http://www.meetup.com/ecommerce-il/
  אתם מוזמנים לבקר בעמוד וכמובן לקחת חלק בקהילה.

  תודה,
  דורון.

 • פליירים-לירז21 11/02/2013 16:42:00

  שלום לכולם אשמח לקבל את עזרתכם שנושא פרסום העסק שלי..
  המליצו לי לנסות את האפשרות של פליירים ואני רוצה ליצור קשר עם עסק טוב ובקיא שנושא שיוכל לעצב לי פלייר שימשוך את תשומת לב הקוראים ויגרום להם להתעניין..

  יש לכם מקום טוב שאתם יכולים להמליץ לי עליו?

  • תוכנית עזרה ראשונה לעסק-עדי 24/02/2013 10:18:00

   על השאלה כיצד לקדם עסק קטנטן ובין היתר בפליארים, אתה מוזמן למצוא תשובות בתוכנית הייעוץ החינמית לשיפור השיווק בעסק באתר שלנו,

   בהצלחה!

   עדי

  • מקום טוב לפליארים - -עדי 14/04/2013 13:18:27

   על השאלה הזו אנו לא יכולים לענות בפורומים, אנחנו לא מפרסמים עסקים כאן. מציע שתשאל או תתעניין אצל קולגות. בסמינר שיווק שלנו תוכל לקבל פרטים נוספים כיצד להשתמש בטכניקות מתקדמות על מנת להגביר את יחס ההמרה המצוי של פליארים.

   בהצלחה!