פורומים - פורום ייעוץ עסקי וארגוני

כל מה שרצית לדעת בנושא ניהול עסקים. יועצי עוצמה עסקית ישמחו לענות על שאלותיכם.

 • חברת ניקיון טובה-alon krasik קראסיק 27/10/2017 18:36:28

  היי חברה.
  אני שותף במשרד עורכי דין בבני ברק. דבר שמאוד הפריע לשותפים שלנו הוא העניין של הניקיון והמראה במשרד. אם גם את מנהלי משרד אתם בוודאי מכירים את הלקוחות שזורקים את כוסות הפלסטיק על הריצפה או העובדים שמשאירים את הכוסות קפה שלהם בכל כוס אפשרי. בקיצור, החלטנו לשכור חבת ניקיון טובה ולמזלנו מצאנו את ניצוץ ניקיון משרדים שאנחנו מאוד מרוצים מהעבודה שלה.
  שדרות המעפילים 31, תל אביב
  נייד: 052-797-1111 (שלומי)
  052-797-2222 (גילעד)
  משרד: 077-4302722
  פקס: 077-4306722
  אתר: http://www.nitzotz.com/

 • להרוויח כסף ומהר מ30 ש"ח ו6 בולים
  כסף קל!! זה פשוט, זה שווה וזה עובד!! רק תקדישו 5 דקות לקריאה והכסף בדרך אליכם!!!

  כבר בתור התחלה אם אתם קוראים את זה מתוך פורום, מאוד כדאי שתעבירו את הכתוב אל הכתבן או הוורד ותקראו ממנו או שתשמרו ותדפיסו את המסמך בכדיי שתוכלו לקרוא בקפידה. (במקרה שמנהליי הפורום יחליטו למחוק את ההודעה ואם כן הם מפסידים.
  לא נמאס לכם לחפש עבודה ולקבל את אותן התשובות: "אנחנו מחפשים אחרי צבא" "אתה צעיר מדי"..."הכל תפוס"... תבוא בעוד חודש"... או להיתקל בחברות כח אדם סתומות. לאחר שתקראו את המאמר הבא לא תצטרכו לשמוע את אותן התשובות שעושות לנו רע על הלב ולאבד תקווה. קצת ארוך אבל שווה את ה-5 דקות הללו לעומת רווח מלא!... באמת דרך מהירה לעשות כסף ובכיף!
  פשוט תקראו זה מטורף כמה זה גאוני!!!
  "מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך אחד משיטוטי ברשת, נתקלתי במאמר הזה במקרה. המאמר מספר על זה שאנחנו יכולים להרוויח כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של רק 30 ₪ ו- 6 בולים (אני כבר אסביר לכם...). המחשבה שלי הייתה שזוהי הונאה, אמרתי לעצמי, "כן בטח..." הייתי סקפטי, אבל כמו רובנו גם הייתי סקרן והמשכתי לקרוא.
  היה כתוב שם שאם אשלח 5 ₪ לכל אחד מ- 6 השמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה, אוכל לעשות אלפי שקלים בזמן מאוד קצר. בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר 6 בתחתית רשימת השמות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון (ברשת פורומים וכאלה). יש בערך יותר מ-500000 כאלה וזה פותח אפשרויות לשוק מאוד גדול (מה שאומר הרבה יותר כסף).. וכשתחשבו על זה אין מלכודת... וזה עובד!!!
  בדרך כלל אני מתעלם ממכתבים מסוג זה, אבל האהבה ותשומת הלב מאחורי מכתב זה, והתוצאות (העצומות), הראו לי שהוא שונה ולכן החלטתי להשתתף.
  אם מכתב זה ימשיך כמו שהוא אמור להמשיך, אם נניח את חשדותינו בצד, לבטח כל אחד מאיתנו ירוויח.
  השאלה ששאלתי את עצמי לפני שהסכמתי לקחת חלק בדבר הזה ששינה את חיי היא:
  האם זה נכון?
  וכן! התשובה היא כן! זה נכון וזה עובד! האדם שהיה מעליי ברשימה מספר: "תוך 7 ימים התחלתי לקבל כסף בדואר. הייתי בשוק! הנחתי שזה ייגמר בקרוב ולא חשבתי על זה יותר מידיי. אבל הכסף המשיך להגיע! בשבוע הראשון עשיתי 125 ₪ בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 5000 ₪ בסוף השבוע השלישי היו לי יותר מ 50000 ₪.
  וזה עדיין גדל! עכשיו זה השבוע הרביעי, עשיתי סכום של יותר מ-(תיקלטו!!!) 210 אלף ₪
  וזה עדיין ממשיך להגיע! זה בהחלט היה שווה את ה-30 ₪ + 6 הבולים!!!
  לתשומת ליבכם! עקבו אחרי ההוראות הפשוטות (שיפורטו למטה) תראו איך הכסף מגיע!!!"
  זה קל, זה חוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 ₪ ו-6 בולים! (בוא נגיד 5 ₪ ליום בשבוע + בול רק כדי להראות לכם עד כמה שההשקעה היא אפסית.
  אם כל ההוראות הבאות ייעשו בתשומת לב אתם תניבו פרי גדול. התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים להלן 4 צעדים להצלחה ! :
  צעד ראשון:
  קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כדי למנוע אפשרות של גניבה דרך הדואר), וכתבו את המשפט הבא על חתיכת נייר: "בבקשה תכניס אותי לרשימת הדיוור שלך", כתבו את שמכם והכתובת המדויקת.
  עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 ₪ ותכניסו 1 בתוך כל חתיכת נייר, כך שהכסף לא ייראה דרך המעטפה (את המטבעות מומלץ להדביק בסלוטייפ לנייר). שימו כל מטבע עטוף בפתק, בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן. עכשיו צריך להיות לכם 6 מעטפות סגורות, בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל, השם שלכם והכתובת, ומטבע של 5 ₪.
  מה שאתם עושים הוא ליצור שרות, אתם מבקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה עכשיו שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות:
  1. דניאל קוסייב עירית 5 דירה 12 יפו ג' מיקוד 6803.
  2. הילה רוזנצוויג, קדושת הלוי 40/6 ,ביתר עילית, מיקוד 99879
  3. . לריסה נובגורודוב, מוצקין 19 דירה 14, נתניה, מיקוד 42460
  4. עידו לוריא, רחוב התאנה 5, קדימה, מיקוד 60920
  5. יסמין יוסף, רחוב אלי כהן 5/6 נתניה, מיקוד 4239905
  . 6 רוית, ת.ד 637 כפר ויתקין מיקוד 4020000
  אלו הן 6 השמות והכתובות אליהן אתם צריכים לשלוח את המעטפות, אחת לכל שם!
  צעד שני:
  הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות אחד למעלה (כך ששמי, שהיה מספר 6 נהיה מספר 5, 5 נהיה 4... וכו') והוסיפו את שמכם כמספר 6 ברשימה.
  צעד שלישי:
  השתמשו בדפדפנים כמו: internet explorer,netscape ובאתרים כמו: msn, ynet, נענע, וואלה וכו' חפשו קבוצות דיון שונות (פורומים, קהילות, לוחות, מועדונים, צ'אטים ועוד...) יש לפחות 500000 פורומים שונים כאלה וזו ממש לא בעיה! כל אתר אינטרנט שיהיה בו פורום יהיה טוב! בעברית כמובן!!!
  צעד רביעי:
  שנו את מה שאתם צריכים, אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור. שלחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300. אבל זכרו ככל שאתם שולחים יותר, יותר אנשים יקראו את המאמר ותקבלו יותר כסף!!!
  כמו כן, שלחו לכל חבריכם את המכתב לאיימילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע.
  אך... בבקשה זכרו!
  התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים, ועל ידי זהירות ותשומת לב במילויי ההוראות. הסתכלו על זה כך: אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך, והכסף שכה הרבה אנשים קיבלו יעבור גם דרכיכם. אז שכל מכתב מקבל התייחסות, והוראותיו מבוצעות בזהירות 6 אנשים יקבלו תמורה, עבור השתתפותם כמפתחי רשימה של 5 כל אחד. השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי, כך שכאשר שימכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקליים!!!
  עכשיו נדון בשאלה מדוע להשתתף?
  מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו יישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים.
  343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!!
  אוקי, עכשיו זה החלק הכייפי: כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!!
  זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים?
  אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם!
  הערות:
  אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים.
  אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הוא חלק מהשרשרת הגאונית הזו!
  אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!!
  והכי חשוב!!!
  אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. מישהו שדיברתי איתו, ניסה לעשות את זה והוא קיבל רק 150 ₪ וזה רק אחרי 7 , 8 שבועות ! אז הוא שלח 5 ₪ כמו שצריך אנשים הוסיפו אותו לרשימה שלהם, ובתוך 4 שבועות היו לו יותר מ-20000 ₪.
  ושוב !
  הכי חשוב לא לרמות ולא להתחכם רק ללכת עפ"י ההוראות והכסף בדרך אליכם.
  בהצלחה

 • מאמר טוב שקראתי -ליאור כהן 01/08/2017 13:06:38

  היי
  קראתי מאמר מעניין בנשא קידום ממומן וקידום אורגני
  מה עדיף יותר אורגני או ממומן?
  לא יודעים במה לבחור כנסו לקישור שלמטה
  http://marketingstrategy.goop.co.il

 • יזמים ויצירתיים? יש לנו את האתגר המושלם עבורכם והזדמנות מעולה לזכות בפרס של עד 5,000 ₪. לכל הפרטים היכנסו לקישור ⬅️ http://bit.ly/2lT6epm

  אנו מזמינים אתכם להציע רעיונות או מיזמים להפעלת מתחם בית דניאל הממוקם בלב חורש טבעי בזיכרון יעקב. הרעיונות יכולים להיות מתחום המוסיקה, התרבות, ההשכלה והעשרה או מכל תחום אחר שתוכלו לחשוב עליו.

  המטרה העיקרית של המיזמים והרעיונות היא לעזור להפעיל את המתחם באופן שיישא את עצמו מבחינה כלכלית.
  שימו לב: יש להגיש הצעות לא יאוחר מתאריך ה- 20.3.2017.

  רעיונות אשר יוחלט לבצע עבורם בחינה מעמיקה ידורגו, ולמציעים ינתן פרס באופן הבא: לרעיון שידורג במקום הראשון ינתן פרס ע"ס 5,000 ₪, לרעיון שידורג במקום השני – 3,000 ₪ ולשלישי – 1,500 ₪. הרעיונות ידורגו בהתאם לשיקולי האוניברסיטה הפתוחה.

  *האוניברסיטה הפתוחה אינה מתחייבת לקבל הצעה כלשהי או את ההצעה הרווחית או הזולה או כל ערך כלכלי אחר אלא תשלב שיקולים ערכיים, אתיים ואחרים בקבלת החלטתה.

 • מידע בתחום-לני tilo 22/01/2017 20:01:42

  http://yael.psychometry.co.il/

 • שכחת לדווח במועד?
  קיבלת מכתב ממס הכנסה ולא הבנת מה הם רוצים ממך?
  רוצה שקט נפשי מרשויות המס?
  רוצה לעסוק בעיקר בהצלחת העסק ובמתן מענה ללקוחות?
  משרדנו מתמחה בשירות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו נותנים מענה מושלם, המקנה שקט נפשי מרשויות המס, כך שבעל העסק מתרכז במה שהכי חשוב בניהול העסק, בצמיחה ולא בשום דבר אחר.

  למצטרפים חדשים עד סוף דצמבר, חודש ראשון חינם!

  http://lps.mas2get.com/lp5

 • ייעוץ לפתיחת מועדון-שרית שרוני 27/10/2016 12:24:54

  היי

  אני מחפש ייעוץ מישהו שיבנה איתי תוכנית עיסקית

  בחור או חברה עם ניסיון מוכח של לפחות כמה שנים בתחום

  חשוב לי לבנות משהו דומה כמו למועדון הסיירוס (האתר של הסיירוס קלאב)

  אשמח להצעות עזרות וכל דבר...

 • סליקה בכרטיסי אשראי-adi cohen 20/07/2016 11:12:03

  ברצוני להמליץ על חברת קרדיטגארד שמתמחה בסליקת כרטיסי אשראי ובפתרונות סליקה נהדרים לעסקים קטנים וגדולים.
  http://www.creditguard.co.il/cat/

 • ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

 • הגדרת תפקידים-אלון גרוסמן 01/01/2016 14:58:22

  אחד המרכיבים שלא מוגדר כראוי אצלנו בחברה זה הגדרת התפקידים.
  אני צריך להכין הגדרות ומצגת לבעלים על חשיבות העניין.
  אשמח לקבל קישורים וטיפים בנושא.

  • Re: הגדרת תפקידים-עדי 02/05/2016 10:07:18

   הי אלון. ישנם תכנים רבים באתר זה, וכמוכן תוכל לעיין בערוץ הפייסבוק לתכנים רבים נוספים: https://www.facebook.com/powerbusiness/?ref=bookmarks בהצלחה!

   • Re: הגדרת תפקידים-Larry Fox 10/07/2016 13:30:56

    ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

 • הקלות-תמיר גל 14/08/2014 05:13:20

  איזה הקלות אני יקבל עם אני אפתח חברה עצמאית ?
  האם הגרלת הלוטו שיטה (לא) מוצלחת להתעשרות של בטלנים?

  האמת בהצהרה כי לוטו לא מביא תוצאות, אלא הוא מס על טיפשים שאינם מבינים מתמטיקה?

  האם נכון שאחוז גדול מממלאי הלוטו הם אנשים עניים, מסכנים, מוכי גורל?

  כלום יתכן שהלוטו הינה מזימה מתוחכמת למצוץ כספי עתק ממכירת חלומות לאנשים מסכנים?

  • Re: הקלות-עדי 27/08/2014 15:48:58

   הי תמיר.

   לא תקבל הקלות. אולי בלוטו (שאותו אתה מנסה לקדם באתר שלנו ללא אישור) תוכל לקבל בונוס על העבודה היפה שלך שתופיע עכשיו בגוגל! כל הכבוד על החריצות שלך. (אולי יותר טוב שתעשה עבודת שיווק אמיתית? אתה מוזמן ללמוד כיצד בנתונים שנמצאים באתר שלנו).

   צוות עוצמה עסקית.

 • הלוואה מההסתדרות-ערן כהן 23/07/2014 13:35:12

  לפני 7 שנים וחודשיים קיבלתי הלוואה מההסתדרות בעקבות אי קבלת שכר ברשות מקומית 15 חודשים ההלוואה בסך 18000 ש"ח הרשות התחייבה להחזיר מהשכר שלי, אך בפועל היא קיזזה שכר ולא העבירה להסתדרות, היום ההסתדרות פתחה תיק נגדי כי בזמנו חתמתי על שטר חוב בגובה ההלוואה, וגם תיק עצמאי נגד הרשות.
  אני מעוניין גם בעזרה בנוגע לניכיון צ'קים חוזרים


  מה עושים בבקשה.

  • Re: הלוואה מההסתדרות-עדי 27/08/2014 15:44:36

   שלום ערן. השאלה שלך מטרידה ומעלה אי סדרים משפטיים כבדים. העצה הכי טובה שלנו היא: גש להתייעץ עם עורך דין אשר בקלות יוכל לפתור לך את הבעיה. המחאות שחזרו ניתן לפעול לגבייתם בהוצאה לפועל. זאת תוכל לבצע עצמאית. בהצלחה

 • הכנסת שותף לעסק-דותן 02/06/2014 21:36:23

  אני בעל עסק לשווק מכירות והתקנות של זכוכיות(מקלחונים,חיפויי מטבח וכו') יחסית חדש שמתפתח די במהירות . לאחרונה הבנתי שבכדי לעשות את הצעד הבא בעסק עליי להכניס שותף שיעסוק בכל הנושא המקצועי בשביל שאני אוכל להתמקד בנושא של הבאת עבודה לקוחות שווק ומכירות.
  יש לי אדם שמאוד מעוניין להיכנס איתי שותף אך מכוון שהוא לא בעל ממון ואין לו כסף להשקיע אנחנו מחפשים את הנוסחה הנכונה ששנינו נרוויח ממהלך שכזה. חשוב להבהיר שהאדם הוא סופר מקצועי בכל מה שקשור למקצוע וזה בדיוק מה שאני מחפש כתוספת לעסק שלי כאשר הוא אמור לדאוג לכל הנושא המקצועי בעוד אני אמשיך ואעשה מה שאני עושה בהצלחה עד כה,למכור ולשווק.
  מנגד יש לי כבר הצעה מאדם נוסף שמוכן לשלם לי סכום גבוה תמורת 50% מהעסק אבל מבלבד העובדה שהוא נותן כסף אין לו ערך מוסף והוא לא מעוניין להיות מעורב מעבר לזה כך שזה לא ממש מתאים לי.

  יש למישהו הצעה/נוסחה איך להגיע למצב שאני מכניס שותף מקצועי וזה משתלם לי גם?

  • Re: הכנסת שותף לעסק-עדי 17/06/2014 14:54:14

   שתי אפשרויות עומדות בפניך, ולכל אחת יש מחיר.

   א. להכניסו כשותף בלי כסף. אתה מוותר על כמות גדולה של רווחים עתידיים וחמור מכך, מכניס אדם לעסקה נטולת סיכון. אתה לא מכיר את האדם או את ההתנהלות שלו, ומבלי שהוא נושא בסיכון אישי משמעותי ומבלי שהוא עשוי להפגע כלכלית מאי תפקוד, אתה לוקח סיכון די קיצוני. במציאות, זה לא עובד.

   ב. להכניס שותף היום בעבור כסף. שוב, אתה מוכר היום נכס שעשוי (אם אתה מאמין בעצמך ובעסק) להיות שווה הרבה יותר בעתיד ולהניב לך הרבה כסף. שותפים פיננסיים מבקשים דבר אחד - החזר גבוה על ההון. אם אתה מתכנן עוד תקופה עתידית של השקעות, יהיו חיכוכים ובעיות. כל העבודה תיפול על כתפיך ובנוסף, איבדת את היכולת לנהל את העסק כפי שאתה רוצה. במציאות, בדרך כלל לא עובד, אלא אם זהו עסק רביעי או חמישי שלך ובכוונתך הפרטית להתנתק ממנו או שאתה ממש לא מאמין בעצמך וביכולות של העסק, ואתה מחפש דרך מהירה להעמיס את "הצרעת" על הכתפיים של מישהו אחר, לפני שהגג מתרסק עליך.

   ג. האלטרנטיבה, לטעמי ומנסיוני, היא לקחת את הבחור בעל ידי הזהב, או מישהו אחר כמותו, ועל ידי בניית מודל תגמול עובדים אטרקטיבי, לאפשר לו להפרנס בכבוד רב ביותר, הרבה יותר מכל מקום עבודה אחר. באופן שכזה, אותו אדם מתומרץ בכבדות על כישרונו, אתה שומר על הנכס שלך ועל תזרימי המזומנים החופשיים לך לעצמך, ופותח לעצמך את הדלת להמשיך את תנופת הצמיחה והיזמות, בלי להיות כבול בשום פנים. תוכל למצוא פרטים נוספים בטיפים שלנו (ובערוץ היוטיוב שלנו) אלו שיצאו ואלו שיצאו, או לחילופין, לבקש פגישת היכרות על מנת ללמוד כיצד מעמידים מודל חכם שכזה כבר בשלב הנוכחי.

   בהצלחה!

 • כמה עולה להקים עסק -אסף שקהי274 22/04/2014 16:25:14

  כמה עולה להקים עסק פרטי

   • מדוע שלא תעיין בתוכנית הזו, כיצד להקים עסק? אם אתה מתכוון להקים עסק פרטי, כדאי לך להוריד את תוכנית הייעוץ הזו, שתסייע לך בכל מה שאתה צריך שקשור בהקמת עסק פרטי. בנוסף, באותו עמוד יש לך המון משאבים נוספים, לשרותך.

    ועוד, וודא שאתה רשום לערוץ היוטיוב שלנו "עוצמה עסקית יועצים", ואתה צופה בכל הסרטונים ומוריד את כל הקבצים שמתפרסמים שם. זה לא יסולא בפז!

    שיהיה בהצלחה!

    עדי זוגלובק, עוצמה עסקית יועצים.

  • Re: כמה עולה להקים עסק -עדי 30/04/2014 10:25:08

   השאלה כמה עולה להקים עסק היא שאלה טובה מאוד, אלא שתלוי איזה עסק אתה רוצה להקים.

   להקים עסק לטיולים של כלבים של השכנים שלך, לא עולה כלום.

   להקים עסק שצריך להשקיע עשרה מיליון ש"ח בנכסים ומכונות, וצפוי לעבוד תקופה ארוכה בלי הכנסות, יעלה אולי עשרים מיליון.

   אתה חייב לחשוב בצורה יותר בהירה ולשאול שאלות יותר בהירות

 • מיקור חוץ-סיגל 04/02/2014 15:07:11

  שלום רב,

  אני עובדת במחלקת רכש של חברה גדולה, כחלק מתהליך התייעלות שהחברה עוברת אנחנו מחפשים חברה שתבצע ניהול פרויקטים למספר פרויקטי תוכנה שעומדים להתחיל. במסגרת תפקידי אני בודקת מספר חברות, ביניהן בדקתי חברה מסויימת שאני מביאה אותה כדוגמא מאחר והיא עוסקת בניהול פרויקטים במספר תחומים - לא רק תוכנה אלא גם נדל"ן וכו'. מאחר וראיתי שמספר חברות שמתעסקות בניהול פרויקטים אכן מבצעות את זה במספר תחומים, החשש שלי הוא שאין להם התמחות בנושא אחד בלבד כמו תוכנה. עד כמה הידע של חברת ניהול פרויקטים זו או אחרת יכול להיות מספק או אפילו ברמת מומחיות אם זה לא עובדים שהם "מתוך החברה"? תודה רבה.

  • Re: מיקור חוץ-עדי 26/02/2014 14:23:47

   שאלה טובה. בשעה שהמיומנות של ניהול פרויקטים היא ספציפית, את צריכה לברר איתם עד כמה יש להם היכרות ונסיון עם נושא ניהול פרוייקטים בפיתוח תוכנה, אם לדעתך, ניהול הפרוייקט הזה ידרוש מיומנות עמוקה בתחום. מנהל פרויקט צריך להכיר מספיק את התחום על מנת לדעת מה אפשרי ולא לא, מהם יעדים ריאליים, מהן עלויות ריאליות וכיצד נראית התמונה כשעושים את העבודה נכון.

   ייתכן ויש בין שורותיהם מנהל פרויקטים בתחום התוכנה שיכול להציג רקורד ביצועי בר בדיקה ויתכן שלא.

   התשובות נמצאות במסגרת בדיקת הDD שתבצעי על ספק השירות שלך!

   בהצלחה.