פורומים - פורום ייעוץ עסקי וארגוני

כל מה שרצית לדעת בנושא ניהול עסקים. יועצי עוצמה עסקית ישמחו לענות על שאלותיכם.

 • יזמים ויצירתיים? יש לנו את האתגר המושלם עבורכם והזדמנות מעולה לזכות בפרס של עד 5,000 ₪. לכל הפרטים היכנסו לקישור ⬅️ http://bit.ly/2lT6epm

  אנו מזמינים אתכם להציע רעיונות או מיזמים להפעלת מתחם בית דניאל הממוקם בלב חורש טבעי בזיכרון יעקב. הרעיונות יכולים להיות מתחום המוסיקה, התרבות, ההשכלה והעשרה או מכל תחום אחר שתוכלו לחשוב עליו.

  המטרה העיקרית של המיזמים והרעיונות היא לעזור להפעיל את המתחם באופן שיישא את עצמו מבחינה כלכלית.
  שימו לב: יש להגיש הצעות לא יאוחר מתאריך ה- 20.3.2017.

  רעיונות אשר יוחלט לבצע עבורם בחינה מעמיקה ידורגו, ולמציעים ינתן פרס באופן הבא: לרעיון שידורג במקום הראשון ינתן פרס ע"ס 5,000 ₪, לרעיון שידורג במקום השני – 3,000 ₪ ולשלישי – 1,500 ₪. הרעיונות ידורגו בהתאם לשיקולי האוניברסיטה הפתוחה.

  *האוניברסיטה הפתוחה אינה מתחייבת לקבל הצעה כלשהי או את ההצעה הרווחית או הזולה או כל ערך כלכלי אחר אלא תשלב שיקולים ערכיים, אתיים ואחרים בקבלת החלטתה.

 • מידע בתחום-לני tilo 22/01/2017 20:01:42

  http://yael.psychometry.co.il/

 • שכחת לדווח במועד?
  קיבלת מכתב ממס הכנסה ולא הבנת מה הם רוצים ממך?
  רוצה שקט נפשי מרשויות המס?
  רוצה לעסוק בעיקר בהצלחת העסק ובמתן מענה ללקוחות?
  משרדנו מתמחה בשירות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו נותנים מענה מושלם, המקנה שקט נפשי מרשויות המס, כך שבעל העסק מתרכז במה שהכי חשוב בניהול העסק, בצמיחה ולא בשום דבר אחר.

  למצטרפים חדשים עד סוף דצמבר, חודש ראשון חינם!

  http://lps.mas2get.com/lp5

 • ייעוץ לפתיחת מועדון-שרית שרוני 27/10/2016 12:24:54

  היי

  אני מחפש ייעוץ מישהו שיבנה איתי תוכנית עיסקית

  בחור או חברה עם ניסיון מוכח של לפחות כמה שנים בתחום

  חשוב לי לבנות משהו דומה כמו למועדון הסיירוס (האתר של הסיירוס קלאב)

  אשמח להצעות עזרות וכל דבר...

 • סליקה בכרטיסי אשראי-adi cohen 20/07/2016 11:12:03

  ברצוני להמליץ על חברת קרדיטגארד שמתמחה בסליקת כרטיסי אשראי ובפתרונות סליקה נהדרים לעסקים קטנים וגדולים.
  http://www.creditguard.co.il/cat/

 • ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

 • הגדרת תפקידים-אלון גרוסמן 01/01/2016 14:58:22

  אחד המרכיבים שלא מוגדר כראוי אצלנו בחברה זה הגדרת התפקידים.
  אני צריך להכין הגדרות ומצגת לבעלים על חשיבות העניין.
  אשמח לקבל קישורים וטיפים בנושא.

  • Re: הגדרת תפקידים-עדי 02/05/2016 10:07:18

   הי אלון. ישנם תכנים רבים באתר זה, וכמוכן תוכל לעיין בערוץ הפייסבוק לתכנים רבים נוספים: https://www.facebook.com/powerbusiness/?ref=bookmarks בהצלחה!

   • Re: הגדרת תפקידים-Larry Fox 10/07/2016 13:30:56

    ניסית לקבל הלוואות מבנקים ללא הצלחה? זקוקים בדחיפות כסף כדי לצאת החוב? צריך כסף להרחבת או הקמת עסק משלך? קבל הלוואה מאחד המלווים המובילים בבריטניה. לקבלת מידע נוסף, נא ליצור קשר בדוא"ל: larryfox2016@hotmail.com

 • הקלות-תמיר גל 14/08/2014 05:13:20

  איזה הקלות אני יקבל עם אני אפתח חברה עצמאית ?
  האם הגרלת הלוטו שיטה (לא) מוצלחת להתעשרות של בטלנים?

  האמת בהצהרה כי לוטו לא מביא תוצאות, אלא הוא מס על טיפשים שאינם מבינים מתמטיקה?

  האם נכון שאחוז גדול מממלאי הלוטו הם אנשים עניים, מסכנים, מוכי גורל?

  כלום יתכן שהלוטו הינה מזימה מתוחכמת למצוץ כספי עתק ממכירת חלומות לאנשים מסכנים?

  • Re: הקלות-עדי 27/08/2014 15:48:58

   הי תמיר.

   לא תקבל הקלות. אולי בלוטו (שאותו אתה מנסה לקדם באתר שלנו ללא אישור) תוכל לקבל בונוס על העבודה היפה שלך שתופיע עכשיו בגוגל! כל הכבוד על החריצות שלך. (אולי יותר טוב שתעשה עבודת שיווק אמיתית? אתה מוזמן ללמוד כיצד בנתונים שנמצאים באתר שלנו).

   צוות עוצמה עסקית.

 • הלוואה מההסתדרות-ערן כהן 23/07/2014 13:35:12

  לפני 7 שנים וחודשיים קיבלתי הלוואה מההסתדרות בעקבות אי קבלת שכר ברשות מקומית 15 חודשים ההלוואה בסך 18000 ש"ח הרשות התחייבה להחזיר מהשכר שלי, אך בפועל היא קיזזה שכר ולא העבירה להסתדרות, היום ההסתדרות פתחה תיק נגדי כי בזמנו חתמתי על שטר חוב בגובה ההלוואה, וגם תיק עצמאי נגד הרשות.
  אני מעוניין גם בעזרה בנוגע לניכיון צ'קים חוזרים


  מה עושים בבקשה.

  • Re: הלוואה מההסתדרות-עדי 27/08/2014 15:44:36

   שלום ערן. השאלה שלך מטרידה ומעלה אי סדרים משפטיים כבדים. העצה הכי טובה שלנו היא: גש להתייעץ עם עורך דין אשר בקלות יוכל לפתור לך את הבעיה. המחאות שחזרו ניתן לפעול לגבייתם בהוצאה לפועל. זאת תוכל לבצע עצמאית. בהצלחה

 • הכנסת שותף לעסק-דותן 02/06/2014 21:36:23

  אני בעל עסק לשווק מכירות והתקנות של זכוכיות(מקלחונים,חיפויי מטבח וכו') יחסית חדש שמתפתח די במהירות . לאחרונה הבנתי שבכדי לעשות את הצעד הבא בעסק עליי להכניס שותף שיעסוק בכל הנושא המקצועי בשביל שאני אוכל להתמקד בנושא של הבאת עבודה לקוחות שווק ומכירות.
  יש לי אדם שמאוד מעוניין להיכנס איתי שותף אך מכוון שהוא לא בעל ממון ואין לו כסף להשקיע אנחנו מחפשים את הנוסחה הנכונה ששנינו נרוויח ממהלך שכזה. חשוב להבהיר שהאדם הוא סופר מקצועי בכל מה שקשור למקצוע וזה בדיוק מה שאני מחפש כתוספת לעסק שלי כאשר הוא אמור לדאוג לכל הנושא המקצועי בעוד אני אמשיך ואעשה מה שאני עושה בהצלחה עד כה,למכור ולשווק.
  מנגד יש לי כבר הצעה מאדם נוסף שמוכן לשלם לי סכום גבוה תמורת 50% מהעסק אבל מבלבד העובדה שהוא נותן כסף אין לו ערך מוסף והוא לא מעוניין להיות מעורב מעבר לזה כך שזה לא ממש מתאים לי.

  יש למישהו הצעה/נוסחה איך להגיע למצב שאני מכניס שותף מקצועי וזה משתלם לי גם?

  • Re: הכנסת שותף לעסק-עדי 17/06/2014 14:54:14

   שתי אפשרויות עומדות בפניך, ולכל אחת יש מחיר.

   א. להכניסו כשותף בלי כסף. אתה מוותר על כמות גדולה של רווחים עתידיים וחמור מכך, מכניס אדם לעסקה נטולת סיכון. אתה לא מכיר את האדם או את ההתנהלות שלו, ומבלי שהוא נושא בסיכון אישי משמעותי ומבלי שהוא עשוי להפגע כלכלית מאי תפקוד, אתה לוקח סיכון די קיצוני. במציאות, זה לא עובד.

   ב. להכניס שותף היום בעבור כסף. שוב, אתה מוכר היום נכס שעשוי (אם אתה מאמין בעצמך ובעסק) להיות שווה הרבה יותר בעתיד ולהניב לך הרבה כסף. שותפים פיננסיים מבקשים דבר אחד - החזר גבוה על ההון. אם אתה מתכנן עוד תקופה עתידית של השקעות, יהיו חיכוכים ובעיות. כל העבודה תיפול על כתפיך ובנוסף, איבדת את היכולת לנהל את העסק כפי שאתה רוצה. במציאות, בדרך כלל לא עובד, אלא אם זהו עסק רביעי או חמישי שלך ובכוונתך הפרטית להתנתק ממנו או שאתה ממש לא מאמין בעצמך וביכולות של העסק, ואתה מחפש דרך מהירה להעמיס את "הצרעת" על הכתפיים של מישהו אחר, לפני שהגג מתרסק עליך.

   ג. האלטרנטיבה, לטעמי ומנסיוני, היא לקחת את הבחור בעל ידי הזהב, או מישהו אחר כמותו, ועל ידי בניית מודל תגמול עובדים אטרקטיבי, לאפשר לו להפרנס בכבוד רב ביותר, הרבה יותר מכל מקום עבודה אחר. באופן שכזה, אותו אדם מתומרץ בכבדות על כישרונו, אתה שומר על הנכס שלך ועל תזרימי המזומנים החופשיים לך לעצמך, ופותח לעצמך את הדלת להמשיך את תנופת הצמיחה והיזמות, בלי להיות כבול בשום פנים. תוכל למצוא פרטים נוספים בטיפים שלנו (ובערוץ היוטיוב שלנו) אלו שיצאו ואלו שיצאו, או לחילופין, לבקש פגישת היכרות על מנת ללמוד כיצד מעמידים מודל חכם שכזה כבר בשלב הנוכחי.

   בהצלחה!

 • כמה עולה להקים עסק -אסף שקהי274 22/04/2014 16:25:14

  כמה עולה להקים עסק פרטי

   • מדוע שלא תעיין בתוכנית הזו, כיצד להקים עסק? אם אתה מתכוון להקים עסק פרטי, כדאי לך להוריד את תוכנית הייעוץ הזו, שתסייע לך בכל מה שאתה צריך שקשור בהקמת עסק פרטי. בנוסף, באותו עמוד יש לך המון משאבים נוספים, לשרותך.

    ועוד, וודא שאתה רשום לערוץ היוטיוב שלנו "עוצמה עסקית יועצים", ואתה צופה בכל הסרטונים ומוריד את כל הקבצים שמתפרסמים שם. זה לא יסולא בפז!

    שיהיה בהצלחה!

    עדי זוגלובק, עוצמה עסקית יועצים.

  • Re: כמה עולה להקים עסק -עדי 30/04/2014 10:25:08

   השאלה כמה עולה להקים עסק היא שאלה טובה מאוד, אלא שתלוי איזה עסק אתה רוצה להקים.

   להקים עסק לטיולים של כלבים של השכנים שלך, לא עולה כלום.

   להקים עסק שצריך להשקיע עשרה מיליון ש"ח בנכסים ומכונות, וצפוי לעבוד תקופה ארוכה בלי הכנסות, יעלה אולי עשרים מיליון.

   אתה חייב לחשוב בצורה יותר בהירה ולשאול שאלות יותר בהירות

 • מיקור חוץ-סיגל 04/02/2014 15:07:11

  שלום רב,

  אני עובדת במחלקת רכש של חברה גדולה, כחלק מתהליך התייעלות שהחברה עוברת אנחנו מחפשים חברה שתבצע ניהול פרויקטים למספר פרויקטי תוכנה שעומדים להתחיל. במסגרת תפקידי אני בודקת מספר חברות, ביניהן בדקתי חברה מסויימת שאני מביאה אותה כדוגמא מאחר והיא עוסקת בניהול פרויקטים במספר תחומים - לא רק תוכנה אלא גם נדל"ן וכו'. מאחר וראיתי שמספר חברות שמתעסקות בניהול פרויקטים אכן מבצעות את זה במספר תחומים, החשש שלי הוא שאין להם התמחות בנושא אחד בלבד כמו תוכנה. עד כמה הידע של חברת ניהול פרויקטים זו או אחרת יכול להיות מספק או אפילו ברמת מומחיות אם זה לא עובדים שהם "מתוך החברה"? תודה רבה.

  • Re: מיקור חוץ-עדי 26/02/2014 14:23:47

   שאלה טובה. בשעה שהמיומנות של ניהול פרויקטים היא ספציפית, את צריכה לברר איתם עד כמה יש להם היכרות ונסיון עם נושא ניהול פרוייקטים בפיתוח תוכנה, אם לדעתך, ניהול הפרוייקט הזה ידרוש מיומנות עמוקה בתחום. מנהל פרויקט צריך להכיר מספיק את התחום על מנת לדעת מה אפשרי ולא לא, מהם יעדים ריאליים, מהן עלויות ריאליות וכיצד נראית התמונה כשעושים את העבודה נכון.

   ייתכן ויש בין שורותיהם מנהל פרויקטים בתחום התוכנה שיכול להציג רקורד ביצועי בר בדיקה ויתכן שלא.

   התשובות נמצאות במסגרת בדיקת הDD שתבצעי על ספק השירות שלך!

   בהצלחה.

 • יעוץ-חנן נחמני 19/01/2014 00:14:59

  שמי חנן נחמני ואני הבעלים של עסק קטן כבר כשש שנים. עד לפני שנה זה היה רק העסק צדדי שלי. כאשר נסגרה החברה בא עבדתי כשכיר לפני שנה. החלטתי להתמקד בעסק. שמו של העסק הוא בזוית אחרת , העסק נותן מגוון שרותים מצילום ארועים הפקת מגנטים וגרפיקה במיוחד לבתי ספר. החודש השקעתי במחשב imac ומסרטה מקצועית. בנוסף סיימתי ללמוד קורס עריכת סרטים מקצועית.
  שאלתי היא במה להתמקד במיתוג העסק כאשר התחלתי כרגע לבנות את ההעסק ברצינות שזה אומר לוגו וכול׳. צילום ארועים וכול׳ או אתר הנותן פתרונות למורה בבית ספר או לגננת מספרי מחזור, תמונות מחזור,גרפיקה מהירה לכל ארוע כמו מתנות למסיבת סידור, חגים סוף שנה הקשורות לעיצוב.

  התחושה שלי שאי אפשר להתפרס לכל כוון וצריך להתמקד בתחום מסויים מה עושים?

  • Re: יעוץ-עדי 30/01/2014 15:42:26

   הי חנן. ברוך הבא לפורומים שלנו.

   נשמע שאתה ממש, ממש בתחילת הדרך.

   כדי לעזור למי שממש מתחיל להיכנס לעולם העסקים, ולפתוח עסק, ולהקים עסק, להצליח - יש לנו משאב אדיר עבורך:

   http://www.powerbusiness.co.il/%D7%AA%D7%95%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%99%D7%A2%D7%95%D7%A5-%D7%97%D7%99%D7%A0%D7%9D-%D7%9C%D7%91%D7%A2%D7%9C%D7%99-%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%9D

   גש לעמוד הזה והשתמש במשאבים החינמיים שיש לנו עבורך (כלים לבעלי עסקים > תוכניות ייעוץ חינם).

   הן יקחו אותך כברת דרך ארוכה.

   הקשב לוידאו'ז שלנו וודא שאתה עוקב אחריהם,

   ובהצלחה!

   מעלה והלאה.

   עדי

 • שלום,
  אני בוחנת אפשרות לקניית אחוזים בעסק ומתקשה לחשב את שוויו , המחשבון באתר מראה שווי בעוד
  12 שנה , יש רעיונות אחרים?
  תודה!

  • שלום ענת וברוכה הבאה לפורומים שלנו.

   המחשבון הינו מחשבון שמבוסס על שיטת DCF, והוא מיועד לעסקים שעברו את שלב הייזום, והם עובדים כמכונה משומנת ומייצרים לבעלים שלהם תזרים מזומנים חופשי בלי צורך שהוא ייכנס ל- "מטחנה" וידרש להגיע לעבודה, כמו איזה שכיר פשוט, ויעבוד כמו "כלב" תוך לקיחת סיכונים מוזרים בהיקפם - מציאות עסקית להמון בעלי עסקים.

   אפשר וצריך להגיע למצב הזה במיוחד כאשר המנהלים יודעים את הכלים שלהם, מכירים אותם ומשתמשים בהם. אנחנו מלווים עסקים להגיע למצב הזה ברמה יום יומית.

   אם את הולכת לקנות עסק שאינו כזה, ושלכן לא מגיעה לו הפריווילגיה לקבל הערכת שווי של DCF, תוכלי להשתמש בשיטת המכפילים, אבל זה כבר דורש היכרות ובדיקה יסודית של העסק, התחום, רמת הסיכון שלו, מכפילי עסקאות דומות, התייחסות לתנאים פרטניים כגון מלאים ושוויים, חובות ועלותם, ועוד פרמטרים שונים, שהתייחסות אליהם ברמת תשובת פורום לא תהיה לא מקצועית ולא מלאה.

   את מוזמנת ליצור קשר ולקבל תשובה פרטנית מאחד היועצים שלנו בטלפון.

   שיהיה בהצלחה, ותזכרי, שהעסק נועד לעבוד בשבילך, ולא שאת תעבדי בשבילו.

   פעמים רבות, במקרה של רכישת עסק, זה מתחיל בביצוע העסקה נכון.

   בהצלחה.

  • שלום ענת וברוכה הבאה לפורומים שלנו.

   המחשבון הינו מחשבון שמבוסס על שיטת DCF, והוא מיועד לעסקים שעברו את שלב הייזום, והם עובדים כמכונה משומנת ומייצרים לבעלים שלהם תזרים מזומנים חופשי בלי צורך שהוא ייכנס ל- "מטחנה" וידרש להגיע לעבודה, כמו איזה שכיר פשוט, ויעבוד כמו "כלב" תוך לקיחת סיכונים מוזרים בהיקפם - מציאות עסקית להמון בעלי עסקים.

   אפשר וצריך להגיע למצב הזה במיוחד כאשר המנהלים יודעים את הכלים שלהם, מכירים אותם ומשתמשים בהם. אנחנו מלווים עסקים להגיע למצב הזה ברמה יום יומית.

   אם את הולכת לקנות עסק שאינו כזה, ושלכן לא מגיעה לו הפריווילגיה לקבל הערכת שווי של DCF, תוכלי להשתמש בשיטת המכפילים, אבל זה כבר דורש היכרות ובדיקה יסודית של העסק, התחום, רמת הסיכון שלו, מכפילי עסקאות דומות, התייחסות לתנאים פרטניים כגון מלאים ושוויים, חובות ועלותם, ועוד פרמטרים שונים, שהתייחסות אליהם ברמת תשובת פורום לא תהיה לא מקצועית ולא מלאה.

   את מוזמנת ליצור קשר ולקבל תשובה פרטנית מאחד היועצים שלנו בטלפון.

   שיהיה בהצלחה, ותזכרי, שהעסק נועד לעבוד בשבילך, ולא שאת תעבדי בשבילו.

   פעמים רבות, במקרה של רכישת עסק, זה מתחיל בביצוע העסקה נכון.

   בהצלחה.

 • טופס פתיחת תיק עוסק במע"מ (821)-יוסי רוזנברג 26/11/2013 08:31:50

  אני רוצה לעבוד בתור מתכנת מחשבים עצמאי אבל אין לי כתובת עסק (אני יכול לעבוד מהבית או מאתר לקוח או סתם מבית קפה וזה כמובן גם משתנה מפרויקט לפרויקט).

  1. בהעדר כתובת עסק לאיזה סניף מע"מ אני צריך לגשת כדי להירשם ?
  2. מה אני אמור לרשום בשדה של כתובת עסק בטופס ?