תוצאות מייעוץ עסקי - חברה בתחום הקוסמטיקה

אלה פלדמן הינה הבעלים של חברת "לייזר מקס", ולאחר ייעוץ עסקי של עוצמה עסקית היא מספרת על השינויים בעסק:

"פעם ראשונה הגעתי לאיזה שהוא סמינר דרך חברה שלי שהיא שמעה שיש קורס/ סמינר קצר בענייני עסק... התרשמתי מאוד. הצוות מדהים באמת... באתי פעם ראשונה ופתאום מגלים אותי בשם זה היה משהו.. זה אומר שכל כך אכפת להם לכל הצוות לתת יחס אישי...עשה לי משהו, היה מאוד נעים.

מה שזה עשה לי כבר בסמינרים התעוררתי כי הגעתי כבר לאיזה שהוא שלב שבעצם הכל עובד ואז עברנו למקום יותר גדול והייתי צריכה באמת לעלות דרגה.. נרדמתי, לא שמתי לי יעדים ושאיפות...אז הייתי תקופה על אותו מקום.

עוצמה עזרו לי להציב יעדים חדשים, לרוץ אליהם, לא לשבת לחכות שהיעד, מטרה תבוא אליך... גיליתי שבעצם התחלתי עם עסק קטן והכלים שידעתי היו מתאימים לתקופה ההיא.. ונכון לעכשיו שהכל גדל כבר יש דברים אחרים שלא ידעתי עליהם..תמיד צריך להתחזק, להתחדש. אני מרגישה את זה כבר. אני יכולה להגיד שאנחנו כן גדלים וזה באמת נותן כיף להמשיך.

יש יותר זמן פנוי. אני נכון להיום יכולה להרשות לעצמי לקחת באמצע שבוע איזה יום חופש ולצאת קצת לטייל.

כשיש לך מישהו שעומד עליך וגם עוזר לך בהחלטות חשובות, אסטרטגיות עסקיות, תומך בך, נותן לך כלים והוא גם דורש ממך שאתה תעשה את זה אין יותר טוב מזה.

נתקלתי בבעיה שכשאני לומדת דברים אני יודעת אותם אבל קשה לי מאוד להעביר אותם לכל הצוות... חנן עזר לי למצוא את השפה המשותפת עם הצוות שלי שבעצם הם יותר יבינו מה אני רוצה...זה כבר כמו משפחה כולם הולכים לאותו כיוון ואין מישהו שמושך אחורה.

בלי ליווי אתה נתקל בעובדים שלא רוצים לעבוד או לא יודעים לעבוד. גם בבחירת הצוות יש לעוצמה עסקית כלים לעזור....

הסטטיסטיקות עולות זה הכי חשוב. עובדת פחות קשה. הגרפים עולים.אני לא יכולה להגיד שאני לא עובדת בכלל כי עדיין לא הגעתי ליעד שהצבתי. יש לי עוד את הדרך אבל אני מגיעה לשם בחיוך ולא בעייפות כרונית שיכולה ללוות את בעל העסק..."