תוצאות מייעוץ עסקי - חברה לתיווך נדל"ן

אורנה ויסוסר, בעלת חברת אור נדל"ן מספרת על הייעוץ העסקי:

"בהליך הייעוץ קרו דברים שניתן למדוד אותם.

ראשית כל בנינו אתר אינרטנט מאוד מאוד מצליח. אני זוכה לזרימה קבוע של קונים ולקוחות שנכנסים לאתר, והתגובות לגביו נהדרות. לפני האתר הזה היה לי אתר שבסוף לא עלה לאוויר, והבנתי שהאתר הזה לא היה מסוגל להביא לתוצאות כאלו בשום אופן.

לפני הייעוץ לא ידעתי מהו קמפיין שיווקי מדוייק. זכיתי ולמדתי הרבה מאוד על איך לצאת בקמפיין שיווקי ממוקד ומדוייק שהכסף המושקע בו חוזר אליך.

העלינו את רף המכירות שלנו בכ50% בשנה האחרונה. זה הישג מרשים! ישנם המון כלים מדוייקים שקיבלתי כמנהלת בנושא ניהול המשרד וניהול עובדים, ויש עוד כלכך הרבה ללמוד- השמיים הם הגבול.

בעבר קיבלתי ייעוץ עסקי כזה או אחר הרבה פעמים, ולמען האמת זה התמוסס. אני לא זוכרת משם כמעט כלום. בעוצמה עסקית ההליך שונה לגמרי: מעבר לכך שהכלים הם מאוד מדוייקים ושימושיים שמוכיחים את עצמם בשטח, אני מרגישה שותפות לדרך. אני יכולה לסמוך עליהם.

גם כשלפעמים אני מאטה את הקצב- אני מרגישה שיש תמיד מישהו מאחורי שדוחף ומזכיר שיש לנו לאן להגיע. הם תמיד מאחורי ולא מאפשרים לי לעצור לרגע עד שנגיע למטרה שהצבנו לעצמנו.

אני בפירוש מרגישה כאן משפחה, אני יודעת שהם לא יתנו לי ליפול, ועד שאשיג את המטרות שלי יש לי שותף בדרך, וזה דבר מופלא ונדיר!"