תוצאות מהשתתפות בסמינר - חברה בתחום האנרגיה והחשמל

שניר בן משה, מנכ"ל חברת "אלקטרופוינט", מספר על השינויים בעסק בעקבות הסמינר:

"אני יזם ומנכ"ל בחברה בתחום האנרגיה והחשמל. יזם במהותי.

מה שמביא אותי לסמינר זה אחת ההבנות היא שכל אדם שמאמין בעצמו ומאמין ביכולות שלו שהוא יכול לקחת את עצמו ולקבל כלים, ולהבין שהוא יכול לדעת עוד וליישם עוד, יכול להגיע לסמינר מהסוג הזה לדעתי, ולקבל את הכלים על מנת להמשיך ולנהל בצורה טובה יותר.

אני כשלעצמי תמיד חושב שאפשר לקבל עוד כלים ולהפתעתי, או לשמחתי יותר נכון,כשהגעתי לסמינר הזה גיליתי שמקבלים פה אינספור כלים מהותיים להמשיך ולנהל את העסק ולבנות את העסק בצורה נכונה, ואני מאד נהנה כאן.

אני לא אכנס לכלים עצמם אחרת הריאיון הזה ייקח הרבה זמן.... אני חושב שמסתכלים על כלים טכנולוגיים שקיימים בשיטות ניהול שונות, אפשר תמיד להסתכל על כל מיני סוגי מדדים שאפשר לבנות אותם בצורה נכונה, שכל מנהל יודע שהוא צריך למדוד שהוא מקבל פוקוס יותר נכון על איך להשתמש בכלים, הוא פשוט צועד עוד צעד אחד קדימה.

כן,אני חושב שהשינויים נמדדים עם הצלחה, זה דבר שנמדד לאורך זמן ולא באותו רגע.

אני לא יכול להגיד שהיום אני רואה את השינוי בעקבות קורס, אבל לחלוטין אני יכול לראות שהכלים האלה ייקחו קדימה, משום שזאת בעצם מהות הכלים.

אני יכול להגיד דבר אחד שעוצמה עסקית, ואני אומר את זה בלב שלם, זה אחד הגופים המקצועיים ביותר שפגשתי בעולם העסקים.... הם יודעים לשים את הדברים על דיוקם, ולקחת אותך גם עוד צעד אחד קדימה שאתה צריך לקבל עזרה מעבר לסמינר, כי הסמינר נותן כלים ואחרי הסמינר באות עוד תובנות ועוד דברים נוספים שאתה רוצה לעשות ואתם תמיד כאן!"

שאלה: "במונחים של זמן ואני יודע שהזמן יקר, וכסף...היה לך בכל זאת שווה לבוא לסמינר הזה?"

תשובה: " חד משמעית כן!"