תוצאות מייעוץ עסקי וארגוני - חברת Take2

דודי שמיר, המנכ"ל של טייק 2, מספר על תהליך העבודה עם עוצמה עסקית:

"כבר מתחילת העבודה המשותפת שלנו, חשתי שמדובר כאן בשיטות עבודה מיוחדות ולא בשיטות הרגילות עליהם שומעים. זהו תהליך מיוחד ומותאם אישית למנהל.

הייחודיות של עוצמה עסקית והסיבה שבחרתי לעבוד דווקא עם עוצמה עסקית היא המחוייבות הבלתי רגילה של יועצי עוצמה עסקית. הם נותנים לך תחושה שלא מדובר סתם ביועצים חיצוניים אלא שהם חלק מהעסק שלך. הם יחד איתך ומלווים אותך לאורך כל הדרך במחוייבות ובזמינות בלתי רגילה.

אני מאד אוהב את שיטת העבודה של עוצמה עסקית. יש בשיטה הזו משהו חינוכי למנהל. אני מקבל כלים בהם אני יכול להשתמש ולהטמיע בעסק שלי, לא כעצות יבשות חיצוניות או כמספרים יבשים. יש כאן חשיבה, חינוך ותוכנית שמשנה אותך כאדם וכמנהל ולא רק "מזיזה" לך את המספרים ימינה ושמאלה בעסק.

מאז תחילת הפעילות עם עוצמה עסקית, ולאחר עבודה של שנה באופן אינטנסיבי, הרווחיות של העסק שלי עלתה לרמה שלא שיערתי שעסק מהסוג שלנו יכול בכלל להשיג! מעבר לשיפור ברווח הגולמי וירידת ההוצאות חווינו הגדלת הרווח מתוך המחזורים הקיימים לרמה שלא שיערתי שאפשרית.

אנו מודדים את הביצועים והתוצאות שלנו ברמה שבועית. אנחנו כל הזמן עם יד על הדופק על הפעילות. הדבר מאפשר לנו לבצע פעולות מיידיות שנדרשות. כך אנו משיגים תוצאות מיידיות והדבר מאפשר לנו לעבוד און ליין ולהשפיע על הביצועים שלנו ברמה מיידית. 

בצורה כזו השגנו כבר שיפור ברווחיות של מאות אחוזים, שהיום אנו יודעים שהיא אפשרית, וכבר מסתכלים על השגת הרמה הבאה של העסק.

עולם העסקים הינו כמו עולם הקרב. כשאני יוצא היום לקרב יש לי מגוון של כלים בכיס. יש לי מענה לכל סיטואציה עסקית. יש לי היום מגוון כמעט אינסופי של כלים בהם אני יכול לעשות שימוש ואני מרגיש מצויין!

יש פה מחוייבות לתוכנית עבודה. אין מצב שהעסק נעצר. אין מצב שסיטואציה עסקית נסוגה. לכל דבר יש מענה. לכל דבר יש דרישה ואני "חוטף מידי פעם על הראש" כשצריך ויש לדבר סיבה.

יש לי שעות כמעט בלתי מוגבלות בהם אני יכול ללמוד בעוצמה עסקית על פי תוכנית שנבנתה במיוחד עבורי שמטרתה לתת לי פתרונות כמנהל וכאדם טוב יותר ולשפר את הניהול שלי, כך שכל דבר שאני עושה בעסק משתפר ונראה טוב יותר.

מעבר לכך, יש עבודה אישית 1:1 שגם לה אני זוכה. זוהי תוכנית שבה אני יושב 1-2 שעות עם יועץ אישי שמפתח אותי בכל מיני נושאים ספציפיים שנכונים לי, נושאים שאני זקוק בהם לשיפור כדי לשפר את עצמי כמנהל. כל פגישה הינה מכרעת וחשובה!

היועצים של עוצמה עסקית זמינים עבורי בכל זמן בו אני צריך אותם. אם אני מבקש אותם בטלפון או את השתתפותם בפגישה הם תמיד שם עבורי. אני מוצא אנשים זמינים שיושבים איתי בפגישות ושעוזרים לי לקבל את ההחלטות המכריעות של העסק שלי וגם כאלו שהינן מכריעות פחות. אני יודע שיש לי אוזן קשבת ובן אדם שנמצא שם ושמוכן לתת לי את העצה שלו והוא כל כולו למען הצלחת העסק שלי."

רוצה גם אתה לבדוק אפשרות של עבודה משותפת עם יועצי עוצמה עסקית? אתה מוזמן ליצור עימנו קשר. יועצינו ישמחו לסייע גם לך!