ניוזלטרים

בניוזלטרים שלנו תקבל גישה לעושר של תכנים ניהוליים חמים מהתנור שיחשפו בפניך מידע מתוך תהליכי הייעוץ בעוצמה עסקית. כאן תמצא סדרה של  ניתוחי מקרה (Case studies) ודברים בעלי ערך שפשוט אסור לך לפספס, במטרה לחסוך לך כסף ולעזור לך להתקדם בדרכך למצב של עוצמה בעסקים.

 • ניוזלטר 35 - כיצד אתה מפסיד מיליונים מטעויות בניהול עובדים!

  אחד הדברים הקשים ביותר לתפיסה למנהלים הוא המחיר האמיתי של טעויות באופן שבו העובדים מנוהלים. אחרי הכל, למראית עין, כמעט תמיד נראה למנהל כי הוא מנהל עסק יעיל מאוד, שבו העובדים עסוקים ונראה שהעסק מתפקד. אחרי הכל, הם משלמים מסים ורואה החשבון אומר שהרוויחו כסף. למרות כל אלה, שאלת מיליון הדולר עבור בעלי עסקים אלו היא – ומה לגבי מאות אלפי / מיליוני השקלים הנוספים שיכלו להישאר בקופה והתאיידו ממנה?

 • ניוזלטר 34 - כיצד להעסיק, לגדל ולשמר את מר סופרמן בעסק שלך?

  מחקר באוניברסיטת אינדיאנה שעקב אחרי למעלה מ- 600,000 עובדים בעסקים שונים מאשר את המספרים שאנחנו מכירים: פחות מ-5% מהעובדים הקיימים בעסק אחראים לכ-25% מהביצועים העסקיים במקומות העבודה שלהם. ברוב המקרים העובד הממוצע הוא בינוני. מנגד, שניים, שלושה או ארבעה סופרמנים יכולים לשנות את התמונה העסקית שלך מהקצה אל הקצה.

 • ניוזלטר 33 - סקס, שקרים, והעסק שלך

  כל בעל עסק וכל מנהל, יום בהיר אחד, עלול להסתבך - אף אם הוא עצמו מתרחק ונשמר בהקפדה מפני הטרדה מינית במקום העבודה. כל מנהל נדרש לעמוד בשורת דרישות מכח חוקים ותקנות בנושא אשר עצם הזנחתם – אפילו מחוסר ידיעה – יכולה להביא לחשיפה כלכלית, משפטית לעסק ולמנהל, חשיפה מהסוג הלא טוב. לכן, בחרנו לייחד את ניוזלטר זה לנושא ´הטרדה מינית במקום העבודה´ ולחדד עבורכם כמנהלים מה אומר החוק בנושא ומה ניתן לעשות ברמה התפעולית הפשוטה על מנת למזער את האפשרות שתסתבכו אי פעם עם הנושא המיותר.

 • ניוזלטר 32 - ניתוח מקרה, תרבות ארגונית והעסק שלך

  בניתוח מיקרה זה אנחנו מדברים על כלי ארגוני שחברה שובבה ומדהימה אחת השתמשה בו כדי להפיל לקרשים ולשלוח לבית המשפט לפירוקים מותג בין לאומי בארה"ב. החברה הזו בכותרות, החברה משנה את כללי המשחק, החברה עושה מהפך אדיר בצורה שבידור נצרך בעולם. על מנת שאתם תוכלו לעשות משהו דומה בעסק שלכם. הכנו עבורכם ניתוח מיקרה שעומד לקחת אתכם בקלות ובמהירות ולהקנות לכם, במהלך קריאה משעשעת ונחמדה, ידע שלמעטים מהמנהלים יש.

 • ניוזלטר 31 - איך מקדמים אתר ב-AdWords - חלק ג

  בניוזלטר זה אנחנו ממשיכים במסע שלנו בשיווק באינטרנט בעזרת Google Adowrds. הצטרפו אלינו כדי לגלות איך תוכלו לשלם פחות עבור כל ליד, כדי שתוכלו להביא יותר לידים עם אותו התקציב. (חלק שלישי בסדרה)

 • ניוזלטר 31 - איך מקדמים אתר ב-AdWords - חלק ב

  בניוזלטר זה אנחנו ממשיכים במסע שלנו בשיווק באינטרנט בעזרת Google Adowrds. הצטרפו אלינו כדי לגלות מה המתחרים שלכם עושים ומה אתם יכולים לעשות כדי להשיג יתרון עליהם. (חלק שני בסדרה)

 • ניוזלטר 31 - איך מקדמים אתר ב-AdWords - חלק א

  בניוזלטר זה אנחנו עומדים לקחת אתכם צעד אחד נוסף במסלול הארוך והמתפתל בדרך להצפת העסק שלכם ביותר לקוחות, יותר עבודה ויותר רווחים! אנחנו נלמד אתכם את הסודות והטריקים השיווקיים שיכניסו לכם עשרות ומאות אלפי שקלים.

 • ניוזלטר 30 - מחאות, אנשים ברחובות והעסק שלך.

  ישנה שאלה אחת שכולנו שוכחים לשאול. חוסר המודעות אליה יכול לא רק להרוס עסק אלא לקרוע את הרקמה החברתית במדינה.מאות האלפים שיוצאים לרחובות, מעידים על הכח העצום שיש לשאלה כזו כאשר אינה פתורה. בדיוק אותה תופעה קיימת בעסק שלך, ומונעת ממנו לתפקד בצורה אופטימאלית. הבנה של השאלה, ותשובה טובה לה הם אחד מהכלים של מנהיגים כדי ליצור מקום שאפשר לחיות בו.

 • ניוזלטר 29 - עליית המחירים והמינוף העסקי שלך

  כאשר תחום מסויים (למשל נדל"ן) מגיע לטווח קיצוני, החיים מלמדים אותנו כי הוא יחזור בסופו של דבר לאיזור ממוצע. זהו כלל רב עוצמה, וניסיונות להתעלם ממנו יכולים לעלות לך הרבה כסף. כדאי להכיר ולהבין את הנתונים שבניוזלטר הבא, כל אחד מהם מייצג סוג של סיכון שיכול בקלות לשנות את המגמה ולגרום לזעזועים כלכליים שישפיעו על העסק שלך.

 • ניוזלטר 28 - האם אתה מנהיג?

  לרוב האנשים יש בעיית מנהיגות כזו או אחרת, ובמיוחד לבעלי עסקים. מנהיג אמיתי שווה את משקלו בזהב בכל מקום, ובמיוחד בסביבה העסקית. מה, אם כן, יוצר את התופעה החמקמקה הנקראת "מנהיגות", חוץ מהכוח והיכולת לדרוש את ביצועו של דבר מה? בניוזלטר זה אנו חושפים את האנטומיה של מנהיגות!