מחשבונים וקבצי עזר למנהל

חשוב לנו שתצליחו. זאת הסיבה שאנו שוקדים על פיתוח כלים שיסייעו לכם לשפר את יכולותיכם הניהוליות. בהמשך תמצאו רשימה של מבדקים שהכנו במיוחד עבורכם.

אתם מוזמנים לעשות בהם שימוש ולצפות בהצלחות מופיעות.

נשמח אם תשתפו אותנו בהצלחות מהשימוש בכלים בפורומים שלנו.

בהצלחה!

 • חינם! קובץ לניהול הרווח וההפסד שלך.

  כדי שיהיו לך מספיק רווחים, כמנהל אתה חייב לדעת נתונים שונים ברמה חודשית. הכנו עבורך קובץ אקסל בו תוכל להזין את נתוני העסק שלך ולגלות עבור עצמך מהו המצב הפיננסי שלך. גלה כמה אתה מרוויח או מפסיד, מהי מגמת הרווחים החודשית בעסק, האם אתה מקצה מספיק כסף עבור השיווק להשגת לקוחות חדשים. העלה את העסק שלך לקווי בריאות פיננסית עכשיו.

 • תמחור, רווחיות וניתוח נקודת איזון בעסק

  איך תדע לתמחר נכון את המוצרים/שירותים שלך על מנת לכסות את ההוצאות שלך וגם להרוויח? שאלות רבות בנושא זה עולות: האם אני לוקח מספיק כסף על המוצר שלי? האם אני מפסיד או מרוויח כשאני נותן הנחה? מדוע אני מרוויח על הנייר אבל מפסיד בפועל, בבנק? בדיוק מהסיבות הללו פיתחנו קובץ חדש שיעזור לך להיות לגמרי בטוח בנושא התמחור בעסק שלך.

 • המדריך לתגמול עובדים

  המדריך לתגמול עובדים

 • גלה מהי מידת העומס והשחיקה שלך. מבדק חינם!

  אתה חש אי-מיצוי היכולות העסקיות והאישיות שלך? מרגיש "תקוע במרוץ העכברים"? אין לך זמן פנוי לדברים החשובים בחיים? אתה חושש, או חווה דאגות עסקיות ואישיות בנוגע לעתיד? סימפטומים אלו קיימים אצל מנהלים שמצויים ב"אזור העומסים". כאן תמצא מבדק לגילוי מידת העומס והשחיקה העסקית שלך ומה תוכל לעשות בקשר לכך.

 • איך לתמחר נכון את המוצר/שירות שלך!

  האם אתה מתמחר נכון את המוצר/שירות שלך? מכל המוצרים שלך, מה הכי רווחי? מה הכי משתלם לקדם? בתוכנית ייעוץ זו נציע לכם גיליון אקסל פשוט הורידו אותו על מנת לעקוב אחרינו. השתמשו בו והביטו בכסף מתחיל להצטבר בקופה על בסיס ניהול מדויק!

 • גלה מהי מידת הניהול שלך. מבדק חינם!

  נראה לך ש"אין על מי לסמוך" בעסק חוץ ממך? נראה כאילו העסק תקוע בגלל בעיות בניהול עובדים? הרווחיות נמוכה מדי לטעמך? סימפטומים אלו מעידים על כך שהעסק שלך אינו מתקדם בכיוון הנכון. למעלה מ-65% מהמנהלים לוקים במיומנויות ניהול עובדים! ניהול נכון ויעיל יכול להניב לך לא רק רווחים, אלא יציבות ושקט עסקי ונפשי. גלה מה תוכל לעשות בנדון.

 • יעילות, ניהול זמן ושיפור הביצועים בעסק

  בעלי עסקים רבים מסתובבים עם הרגשה של חוסר יעילות בעסק. בדיוק מהסיבה הזאת פיתחנו קובץ חדש שיעזור לך להיות בשליטה מלאה לגבי המשימות בעסק והביצוע שלהם בפועל.

 • מחשבון להערכת שווי העסק שלך.

  רוצים לדעת כמה שווה העסק שלכם? מחשבון הערכת שווי העסק יאפשר לכם לדעת כמה העסק שלכם באמת שווה דבר שיאפשר לכם: להוציא רווחים וכספים מהעסק, להקטין עלויות מימון שונות או להחליף מימון ישן ויקר מדי או לתכנן פרישה, מכירה או תגמול על עבודה קשה במשך שנים

 • קובץ ניהול תזרים המזומנים בעסק שלך

  תאר לך שהיית יכול להיות עם ה"אצבע על הדופק" ולדעת מה מצב המזומנים בעסק שלך בכל רגע נתון. פיתחנו עבורך קובץ חדש שיעזור לך להיות לגמרי בטוח בנושא תזרים המזומנים בעסק שלך.

 • קובץ חישוב יעילות ותגמול עובדים

  תאר לך שהיית יכול לדעת מי מהעובדים מצדיק את השכר שאתה משלם לו (ומי לא) מי מהעובדים מצדיק את השכר שמשלמים לו? מתי הזמן הנכון לתת תוספת שכר לעובדים? ומיהם אותם עובדים שגורמים לחוסר איזון בין הוצאות השכר לביצועים הפיננסיים? על מנת לפתור את הבעיות האלה, פיתחנו קובץ שיעזור לך להיות לגמרי בטוח בנושא השכר ותגמול העובדים בעסק שלך.