טיפים בניהול, ארגון וכספים

לעיתים כל מה שנדרש כדי לטפל בנקודה מסויימת בעסק הוא פשוט טיפ או עצה טובה ממומחה בעל ניסיון בניהול. אנחנו מאמינים שבעזרת הטיפ הנכון אפשר להשיג הרבה. לכן הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים בניהול. הקשיבו להם והטמיעו אותם בעסק וצפו בתוצאות ובשיפור שינבעו מהם!

נשמח שתיצרו עימנו קשר ותיידעו אותנו ביישומים מוצלחים ובצרכים ושאלות בהם אתם נתקלים ואנחנו מבטיחים "לעבות" את מערך הטיפים שלנו לפי צרכיכם.

מעוניינים במידע נוסף? אתם מוזמנים לעיין גם במאמרים בניהול ולהרשם לניוזלטר שלנו!

ניהול נעים!

טיפים בנושא: ניהול ארגוני

 • איך לתמחר פרויקט בצורה ריווחית

  קיימת טעות קריטית אחת שגורמת להפסדים ולרווחים אבודים ב 95% מהעסקים שמבצעים פרויקטים. טעות זו גורמת להפסדים של עשרות אלפי עד מיליוני שקלים (אפילו לחברות גדולות ומנוסות) והיא קשורה לדרך שבה מחשבים את עלויות הפרוייקט ועליהן מבססים את הצעות המחיר. בסרטון זה, עדי זוגלובק מעוצמה עסקית חושף מהי הטעות הקריטית ואיך להתגבר עליה על לסיים את הפרויקט בצורה ריווחית.

 • הטעות הראשונה בתמחור פרויקט

  אם אתה מנהל עסק שמבצע פרויקטים ללקוחות אתה קרוב לוודאי עושה כמה טעויות שיכולות לעלות לך המון כסף, ואתה צובר עוד ועוד רווחים אבודים שלא תראה לעולם! בסרטון זה עדי זוגלובק מעוצמה עסקית מסביר על נושא כאוב ובעייתי למנהלים רבים, איך מנתחים רווחיות של פרויקט ומהי הטעות הראשונה בתמחור פרויקט שיכולה לגרום להפסדים רבים.

 • אבן היסוד במנהיגות!

  מהי הנוסחה הסודית להשגת המצרך החמקמק - מנהיגות? מהו הדבר האחד והיחיד שאתה חייב להשיג בדרך לפיתוח מנהיגות אמיתית וכריזמטית?

 • היכן המקלות בגלגלים של העסק שלך. (חלק ראשון)

  מהו הדבר שהעדרו יגרום לך לשרשרת של אינספור בעיות ותקלות בעסק? כיצד הדבר קשור לייעוץ ארגוני? מהו הקשר בין מחזור הייצור לבין שבעת האיזורים הארגוניים הקריטיים להצלחת כל עסק?

 • היכן המקלות בגלגלים של העסק שלך. (חלק שני)

  ייעוץ ארגוני. מהו הקשר בין ייעוץ ארגוני לבין עסק שמפיק ביצוכים מצויינים באופן יציב? אילו איזורים אנו מזניחים בעסק באופן עקבי ומדוע הדבר פוגע בנו?

טיפים בנושא: ניהול עובדים

טיפים בנושא: כספים

 • איך מונעים בעיות בתזרים

  באופן פרדוקסלי, כשהכל פועל על מי מנוחות, ויש הרבה יותר כסף בחשבון הבנק מהוצאות, אין ממש חשיבות לקיומו של תזרים אבל זה בדיוק הזמן האופטימאלי לבנות אותו. אירועים שליליים יכולים במכה אחת להכניס אתכם לגרעון בחשבון הבנק, כמו למשל, כאשר לקוח לא מעביר תשלום בזמן המיועד או עיכובים בסגירת העסקה. סטטיסטית, זה קורה לכולם, השאלה היחידה היא - מתי. בסרטון זה עדי זוגלובק מסביר כיצד לבנות תזרים נכון ואיך למנוע בעיות בתזרים

 • כיצד תבנה תקציב נכון לעסק שלך

  קיימת שאלה נפוצה שבעלי עסקים אוהבים לשאול: כמה כסף אני אמור להוציא על --- וכאן מתחילה שורה ארוכה של פרמטרים: שיווק, מכירה, שכר עובדים, שכירות, ספקים, מימון, מכונות חדשות -- ועוד. לשאלות הללו ישנה תשובה ברורה. והבנה שלה תעזור לך לנהל את העסק בצורה הרבה יותר טובה.

 • גביה, צרות בצרורות!

  על מה מרמזות בעיות בגביה? מה עליך לעשות אם אתה מזהה בעיות בגביה בעסקך? איפה עליך לחפש את המקור לבעיה.

 • מהו כסף?

  עו"ד עדי זוגלובק, מנכ"ל עוצמה עסקית, יעביר טיפ בנושא שכולנו מכירים: כסף. מהי ההגדרה המדוייקת שלו, שבעזרתה תגלו שקל הרבה יותר לפתור בעיות כמו גבייה ומכירה?

 • שליטה בהוצאות העסק

  מהו החוק שאסור בתכלית האיסור להפר לגבי הוצאות העסק שלכם, ומה אפשר לעשות כדי להזהר מהפרות חוזרות ונשנות?

טיפים בנושא: עומס ושחיקה בניהול