טיפים בניהול, ארגון וכספים

לעיתים כל מה שנדרש כדי לטפל בנקודה מסויימת בעסק הוא פשוט טיפ או עצה טובה ממומחה בעל ניסיון בניהול. אנחנו מאמינים שבעזרת הטיפ הנכון אפשר להשיג הרבה. לכן הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים בניהול. הקשיבו להם והטמיעו אותם בעסק וצפו בתוצאות ובשיפור שינבעו מהם!

נשמח שתיצרו עימנו קשר ותיידעו אותנו ביישומים מוצלחים ובצרכים ושאלות בהם אתם נתקלים ואנחנו מבטיחים "לעבות" את מערך הטיפים שלנו לפי צרכיכם.

מעוניינים במידע נוסף? אתם מוזמנים לעיין גם במאמרים בניהול ולהרשם לניוזלטר שלנו!

ניהול נעים!

טיפים בנושא: ניהול ארגוני

טיפים בנושא: ניהול עובדים

 • איך מזהים עובדים בעייתיים - סרטון לפורים

  חג פורים שמח! לקראת החג, אני רוצה שנדבר על אנשים בעייתיים בעסק, אלו שמתנהגים כמו המן הרשע. סטטיסטית יש אחוז קטן של אנשים שהם יותר מזיקים מאשר מועילים בכל קבוצה. אנשים אלה, אם הם נמצאים אצלך בעסק הם יאטו את הפעילות העסקית ויצמצמו לך את הרווחים. בסרטון זה עדי זוגלובק מעוצמה עסקית מסביר כיצד לזהות אם גם אצלכם בעסק יש אנשים בעיתיים שגורמים ליותר נזק מאשר לתועלת.

 • הנוסחה למדידת יעילות העובדים שלך

  אתה יודע עד כמה העובדים שלך באמת יעילים? עד כמה הם טובים ביחס לעובדים אחרים בתחום שלך? והאם בסוף היום הם עוזרים לך להרוויח יותר או שאולי הם גורמים לך להוצאות מיותרות והפסדים? עלות העסקת העובדים מהווה חלק משמעותי מהוצאות התפעוליות של העסק. להוצאה הזו יש השלכה משמעותית על העתיד שלך. הכנתי סרטון שמראה איך תוכל לדעת מה יעילות העובדים שלך ביחס לשכר שאתה משלם להם. ומה אפשר לעשות כדי לזהות בעיות יעילות בעסק הרבה לפני שהם מחמירות.

 • איך תזהה עובד לא אחראי?

  עובדים לא אחראיים לעיתים נשמעים חכמים למדי. הם יודעים לומר את המילים הנכונות. הם יודעים לשלוף ציטוטים ו- "הוכחות" שהם במקום אחר היו כוכבים והצלחות, אבל בפועל משהו לא עובד. פעולות לא מתבצעות, פרויקטים לא יוצאים לפועל, הכנסות לא הופכות לרווחים והוצאות הופכות להפסדים.

 • המצב הקטלני של אין שיפור בעסק! (חלק ראשון)

  המצב הקטלני מכל לחברות: אין שיפור! לאורך זמן הביצועים של העסק פשוט אינם משתפרים. לא משנה מה אתה עושה, הדברים פשוט אינם משתפרים. מול מה אתה עומד?

 • הסיטואציה הקטלנית - אין שינוי. איך זה קורה בשטח! (חלק שני)

  מה קורה כאשר אתה עומד מול סיטואציה שאינה נפתרת? מחלקת המכירות שלך פשוט אינך מוכרת. שבוע אחר שבוע, חודש אחר חודש. אתה עושה מה שאתה יכול והסיטואציה לא משתפרת. אתה עומד מול סיטואציה של אין שינוי.

טיפים בנושא: כספים

 • איך מונעים בעיות בתזרים

  באופן פרדוקסלי, כשהכל פועל על מי מנוחות, ויש הרבה יותר כסף בחשבון הבנק מהוצאות, אין ממש חשיבות לקיומו של תזרים אבל זה בדיוק הזמן האופטימאלי לבנות אותו. אירועים שליליים יכולים במכה אחת להכניס אתכם לגרעון בחשבון הבנק, כמו למשל, כאשר לקוח לא מעביר תשלום בזמן המיועד או עיכובים בסגירת העסקה. סטטיסטית, זה קורה לכולם, השאלה היחידה היא - מתי. בסרטון זה עדי זוגלובק מסביר כיצד לבנות תזרים נכון ואיך למנוע בעיות בתזרים

 • כיצד תבנה תקציב נכון לעסק שלך

  קיימת שאלה נפוצה שבעלי עסקים אוהבים לשאול: כמה כסף אני אמור להוציא על --- וכאן מתחילה שורה ארוכה של פרמטרים: שיווק, מכירה, שכר עובדים, שכירות, ספקים, מימון, מכונות חדשות -- ועוד. לשאלות הללו ישנה תשובה ברורה. והבנה שלה תעזור לך לנהל את העסק בצורה הרבה יותר טובה.

 • גביה, צרות בצרורות!

  על מה מרמזות בעיות בגביה? מה עליך לעשות אם אתה מזהה בעיות בגביה בעסקך? איפה עליך לחפש את המקור לבעיה.

 • מהו כסף?

  עו"ד עדי זוגלובק, מנכ"ל עוצמה עסקית, יעביר טיפ בנושא שכולנו מכירים: כסף. מהי ההגדרה המדוייקת שלו, שבעזרתה תגלו שקל הרבה יותר לפתור בעיות כמו גבייה ומכירה?

 • שליטה בהוצאות העסק

  מהו החוק שאסור בתכלית האיסור להפר לגבי הוצאות העסק שלכם, ומה אפשר לעשות כדי להזהר מהפרות חוזרות ונשנות?

טיפים בנושא: עומס ושחיקה בניהול