טיפים בניהול, ארגון וכספים

לעיתים כל מה שנדרש כדי לטפל בנקודה מסויימת בעסק הוא פשוט טיפ או עצה טובה ממומחה בעל ניסיון בניהול. אנחנו מאמינים שבעזרת הטיפ הנכון אפשר להשיג הרבה. לכן הכנו עבורכם מספר טיפים חשובים בניהול. הקשיבו להם והטמיעו אותם בעסק וצפו בתוצאות ובשיפור שינבעו מהם!

נשמח שתיצרו עימנו קשר ותיידעו אותנו ביישומים מוצלחים ובצרכים ושאלות בהם אתם נתקלים ואנחנו מבטיחים "לעבות" את מערך הטיפים שלנו לפי צרכיכם.

מעוניינים במידע נוסף? אתם מוזמנים לעיין גם במאמרים בניהול ולהרשם לניוזלטר שלנו!

ניהול נעים!

טיפים בנושא: ניהול ארגוני

 • איך לתמחר פרויקט בצורה ריווחית

  קיימת טעות קריטית אחת שגורמת להפסדים ולרווחים אבודים ב 95% מהעסקים שמבצעים פרויקטים. טעות זו גורמת להפסדים של עשרות אלפי עד מיליוני שקלים (אפילו לחברות גדולות ומנוסות) והיא קשורה לדרך שבה מחשבים את עלויות הפרוייקט ועליהן מבססים את הצעות המחיר. בסרטון זה, עדי זוגלובק מעוצמה עסקית חושף מהי הטעות הקריטית ואיך להתגבר עליה על לסיים את הפרויקט בצורה ריווחית.

 • הטעות הראשונה בתמחור פרויקט

  אם אתה מנהל עסק שמבצע פרויקטים ללקוחות אתה קרוב לוודאי עושה כמה טעויות שיכולות לעלות לך המון כסף, ואתה צובר עוד ועוד רווחים אבודים שלא תראה לעולם! בסרטון זה עדי זוגלובק מעוצמה עסקית מסביר על נושא כאוב ובעייתי למנהלים רבים, איך מנתחים רווחיות של פרויקט ומהי הטעות הראשונה בתמחור פרויקט שיכולה לגרום להפסדים רבים.

 • אבן היסוד במנהיגות!

  מהי הנוסחה הסודית להשגת המצרך החמקמק - מנהיגות? מהו הדבר האחד והיחיד שאתה חייב להשיג בדרך לפיתוח מנהיגות אמיתית וכריזמטית?

 • היכן המקלות בגלגלים של העסק שלך. (חלק ראשון)

  מהו הדבר שהעדרו יגרום לך לשרשרת של אינספור בעיות ותקלות בעסק? כיצד הדבר קשור לייעוץ ארגוני? מהו הקשר בין מחזור הייצור לבין שבעת האיזורים הארגוניים הקריטיים להצלחת כל עסק?

 • היכן המקלות בגלגלים של העסק שלך. (חלק שני)

  ייעוץ ארגוני. מהו הקשר בין ייעוץ ארגוני לבין עסק שמפיק ביצוכים מצויינים באופן יציב? אילו איזורים אנו מזניחים בעסק באופן עקבי ומדוע הדבר פוגע בנו?

טיפים בנושא: ניהול עובדים

 • איך מזהים עובדים בעייתיים - סרטון לפורים

  חג פורים שמח! לקראת החג, אני רוצה שנדבר על אנשים בעייתיים בעסק, אלו שמתנהגים כמו המן הרשע. סטטיסטית יש אחוז קטן של אנשים שהם יותר מזיקים מאשר מועילים בכל קבוצה. אנשים אלה, אם הם נמצאים אצלך בעסק הם יאטו את הפעילות העסקית ויצמצמו לך את הרווחים. בסרטון זה עדי זוגלובק מעוצמה עסקית מסביר כיצד לזהות אם גם אצלכם בעסק יש אנשים בעיתיים שגורמים ליותר נזק מאשר לתועלת.

 • הנוסחה למדידת יעילות העובדים שלך

  אתה יודע עד כמה העובדים שלך באמת יעילים? עד כמה הם טובים ביחס לעובדים אחרים בתחום שלך? והאם בסוף היום הם עוזרים לך להרוויח יותר או שאולי הם גורמים לך להוצאות מיותרות והפסדים? עלות העסקת העובדים מהווה חלק משמעותי מהוצאות התפעוליות של העסק. להוצאה הזו יש השלכה משמעותית על העתיד שלך. הכנתי סרטון שמראה איך תוכל לדעת מה יעילות העובדים שלך ביחס לשכר שאתה משלם להם. ומה אפשר לעשות כדי לזהות בעיות יעילות בעסק הרבה לפני שהם מחמירות.

 • איך תזהה עובד לא אחראי?

  עובדים לא אחראיים לעיתים נשמעים חכמים למדי. הם יודעים לומר את המילים הנכונות. הם יודעים לשלוף ציטוטים ו- "הוכחות" שהם במקום אחר היו כוכבים והצלחות, אבל בפועל משהו לא עובד. פעולות לא מתבצעות, פרויקטים לא יוצאים לפועל, הכנסות לא הופכות לרווחים והוצאות הופכות להפסדים.

 • המצב הקטלני של אין שיפור בעסק! (חלק ראשון)

  המצב הקטלני מכל לחברות: אין שיפור! לאורך זמן הביצועים של העסק פשוט אינם משתפרים. לא משנה מה אתה עושה, הדברים פשוט אינם משתפרים. מול מה אתה עומד?

 • הסיטואציה הקטלנית - אין שינוי. איך זה קורה בשטח! (חלק שני)

  מה קורה כאשר אתה עומד מול סיטואציה שאינה נפתרת? מחלקת המכירות שלך פשוט אינך מוכרת. שבוע אחר שבוע, חודש אחר חודש. אתה עושה מה שאתה יכול והסיטואציה לא משתפרת. אתה עומד מול סיטואציה של אין שינוי.

טיפים בנושא: כספים

טיפים בנושא: עומס ושחיקה בניהול