הרצאות למנהלים | הרצאות בניהול

הרצאות און-ליין גדושות בטיפים לניהול העסק.

מדוע שלא תבחרו לכם נושא מעניין ותקשיבו להרצאות האינטרנטיות  שלנו?

ההרצאות עמוסות בטיפים וכלים שאנחנו מיישמים בתהליכי ייעוץ. כמו ששמתם לב, אנחנו אלופים בביצועים, וזה בדיוק מה שאתם רוצים.

אוקי, הכינו לכם כוס קפה ועוגיות,  לחצו על כותרת ההרצאה שבחרתם והאזינו לתדרוך.

לשאלות או התייעצויות בדבר ייעוץ, היועצים שלנו תמיד זמינים עבורכם בפורומים שלנו.

האזנה נעימה ופרודוקטיבית!

שלכם, צוות עוצמה עסקית.

 • חוק "דואר זבל" והשלכותיו

  החל מה- 1/12/08 כל קטלוג שאתה מוציא, פרופיל חברה או הצעת מחיר ללקוח בפקס או מייל יכול לגרום לנזק בעשרות אלפי ש"ח. כדי לחסוך לכם תביעות ענק והסתבכויות, הכנו עבורכם תדרוך מקיף על החוק: מה הוא אומר, מדוע הוא משפיע עליכם, ובעיקר: מה לעשות עכשיו.

 • כיצד להזרים (בחינם) המון לקוחות לעסק שלך!

  הכלי הסודי בו משתמשים בעלי העסקים בעלי הון והאמצעים (שעליו אתה לא יודע) שמסייע להם להשיג הרבה לקוחות. אנו חושפים לפניך את הסוד השיווקי שיכול לגרום לעסק להתפוצץ מלקוחות במהירות, בלי להוציא עשרות אלפי שקלים כל חודש!

 • תדרוך מיוחד בנושא הזנקת ביצועים בזמן מיתון

  כבעל עסק היעד שלך אינו רק לצלוח את המיתון אלא להפוך לגדול וחזק יותר אחריו. בתדרוך זה נעביר לך כלים חשובים מאין כמותם היום ובימים הקשים שעוד נכונו לנו. כיצד לעבור את המיתון ולצאת ממנו מחוזק?

 • תדרוך כיצד להפוך את העסק שלך לצוות קומנדו מיומן

  נתונים מאחורי הקלעים: כיצד תקחו את צוות העובדים שלכם ותהפכו אותו לצוות קומנדו ביצועיסטי. ניתוח עסקים שעושים שימוש בכלי המפתח הזה כדי לצמוח במהירות על חשבון מתחרים. ואיך לא? כאן תקבלו משימות מדוייקות כיצד תבנו עסק איתן וחזק שלא מתכופף בפני הרוחות העזות שמביאים עימם הזמנים הקשים.

 • כיצד לנהל עובדים בצורה נכונה ויעילה

  ישנם מנהלים שיודעים איך ליצור גרעין מלוכד, חזק ואחראי של כוח אדם שעובד כדי להרים את העסק שלהם מעלה, ולהגיע לתקופת השפע הבאה במצב פנטסטי שבו התחרות נשארת הרחק מאחור. בהרצאה זו נעביר לכם את הידע והכלים לשפר את ניהול כוח האדם שלכם בעסק!